Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami jogilag és/vagy...

Van valami jogilag és/vagy gyakorlatban kifogásolható dolog a tervemben?

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük az elején:

A szüleim mindíg vertek,megaláztak,ami a mai napig így van. (Igazából el is lettem volna vetetve,hosszú Story.) A nagyszüleim alkoholisták. Az iskolában mindenki piszkál,lenéz,rúgdos,köpköd,a kinézetem,identitásom stb. miatt. A tervem:

Fizetek egy csómó pénzt egy csávónak hogy elvegyen feleségül (mármint nem élnék együtt vele,hanem csak úgy hivatalosan,spórolt pénzem az van hozzá elég,ezen ne aggódjatok) amivel ugye együtt jár az,hogy nagykorúsítanak. Elválunk a palival,összeszedem a cókmókom, megyek amerre látok, folytatom a tanulmányaim,keresek mellette valami munkát(nem félek a kétkezi munkától pl. McDonalds) kibérlem a legolcsóbb szobát amit találok,és Happy End.



2021. aug. 20. 12:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem derül ki, hogy fizettél akkor nem lesz baj, viszont ugye azt a pénz mennyiséget meg is kell szerezni. Vagy találni egy hasonló helyzetben lévő srácot.
2021. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egyszerűbben is megoldhatod, 17 évesen kérheted h nagykorúsítsanak.
2021. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
Aztán ha a pali mást gondol, akkor bajban leszel. Mi van ha ő is úgy dönt hogy rugdosni, verni fog és elveszi az összes pénzed? Mert az aki pénzért nősül, bánthat is hogy a spórolt pénzed elszedje. Vagy cseszik válni. Esetleg úgy gondolja, hogy kihasználná hogy a felesége lettél, és megkefél, akár akarod, akár nem. A helyedben vigyáznék a félretett pénzre, mert bár ki kell még bírnod valamennyi időt, a nyomorult életkezdéstől menthet meg ahelyett hogy valami palinak adnád. Ha a házasság megfordult a fejedben, gondolom 16 elmúltál.
2021. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Igazából van egy Version 2 is:

Sulit váltok jó messze,elmegyek kollégiumba,és élem az életem. (Utána egyetem➡️szintén kollégium)

2021. aug. 20. 12:33
 5/34 A kérdező kommentje:
(igen 16 vagyok)
2021. aug. 20. 12:34
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Azt a Happy endet meg nem olyan könnyű összehozni mint hiszed... Mi van ha nem lesz olcsó szállásod? Vagy munkád? Vagy alig marad kajára?
2021. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
A suliváltás jó ötletnek tűnik a kollégiummal. Jobb mint kiszolgáltatni magadat valami hapsinak.
2021. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%

1. Kétlem, hogy van annyi pénzed.

2. A nagykorusítás nem úgy megy, hogy jön egy pasi, aki elvesz, hanem a gyámhatóság alaposan megvizsgálja az ügyet.


3: "Az iskolában mindenki piszkál,lenéz,rúgdos,köpköd,a kinézetem,identitásom stb. miatt."

Ez miben változna más iskolában? Más lesz a kinézeted és identitásod?

2021. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem köthetsz házasságot csak úgy uk-muk-fuk. A gyámhivatal ellenőrzi a körülményeket. [link] Nem véletlenül 18 év a nagykorúság, az alatt még nem vagy józan belátásod teljes birtokában, vagyis életveszélyes ilyen sorsdöntő lépéseket tenni. A version2-t alkalmazhatod. De ha ennyire úgy találod, hogy képes vagy a kezedbe venni az életedet, akkor vajon a bántalmazásod ügyét hogyhogy nem sikerült még megoldani? Hogy mások hogy viselkednek veled, az nagyban függ a te reakciódtól. Önmagában az, hogy valaki másképp néz ki, még nem indokol közösségi bántalmazást. Ahhoz kell az is, hogy alapból nem jössz ki velük és nem tudsz magadnak segítőket találni sem. És miből van pénzed?
2021. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Minkét opció működő képes csak az a kérdés hol és hogyan fogsz találni egy pasit aki elvesz. De egyébként a koleszos szerintem jobb ötlet de olyan koleszt találj ahol bent lehet maradni hétvégén. Sok sikert és remélem nyugtod lesz és tényleg happy end lesz.
2021. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!