Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan info a laptopodon,...

Van olyan info a laptopodon, telefonodon, olyan dolog a szobádban, lakásodban amit ha egy hozzád közel álló ember (vagy pláne akár ha nem közel álló) meglátna akkor szégyelnéd? Ha igen akkor mi az?

Figyelt kérdés
Természetesen csak akkor írd le ha meg szeretnéd osztani :D csak kíváncsi vagyok másoknak is vannak-e ilyen dolgaik mert nekem elég sok gáz van és félek is tőle, hogy mi van ha kiderül

2021. márc. 7. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
vibri,napló,bár
2021. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Egy csomó minden. Ez az account is pl., amiről most épp írok.
2021. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Szinte csak olyan van
2021. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Fotók, videók amiket nem osztanék meg a páromon kívül mással. De szerintem mindenkinek van ilyen jellegű szennyese, amire te gondolsz :)
2021. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs semmi ilyesmi szennyesem. Sehol egy kosza kompromittalo kep, vagy szexjatek.
2021. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Régi napló, jegyzetek.
2021. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Max a gyk fiókom, ez az én bűnös hobbim. :D

Egyébként nincs ilyesmim. Személyes dolgaim nyilván vannak, az mindenkinek, de egyik sem szégyellnivaló.

2021. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
76%
Gyk fiókom, a naplómat sem mutatnám meg senkinek, dugi piáim/cigim. Asszem ennyi.
2021. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Semmi. Nincs rejtegetni valóm.
2021. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Már nincsenek.Régen gyerekként dugdosnom kellett dolgokat,de azokat azért mert loptam őket.Vagy jóval később amikor rászoktam a kábítószerekre,azokat is dugdosnom kellett,pedig akkor már egyedül laktam,csak amikor valamilyen haver jött hozzám,elkellett rejtenem,mert ők is függők és enyveskezűek voltak,és egyszer kijöttek hozzám a rendőrök is házkutatni,mert valaki felnyomott,de üres pakkokon kívül mást nem találtak,de még így is rámfogták,hogy nemcsak fogyasztó vagyok,hanem terjesztő is.
2021. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!