Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gusztustalanul viselkedik a...

Gusztustalanul viselkedik a csaladom? Ez normalis?

Figyelt kérdés

Világ életünkben közvetlen volt a kapcsolat a családtagjaimmal, pl nem volt nagy ügy, ha rányitottunk a másikra pucéran, vagy pl épp jövök a fürdésből és anyu meglát meztelenül, ebből sosem volt gond.

Mostanában viszont nagyon elszálltak a dolgok. Apukám undorítóan eszik, liheg, csámcsog, hangosan rág, de még egy joghurtot is eszik, és hallom ahogy kopgnak a fogai.. ma disznóhúst ettünk, alig kapott levegőt, úgy tömte magát, csámcsogott nagyon hangosan. Nagyon kellemetlen volt. Aztán mostanában anyukámmal elkezdtek csomót böfögni, de még az asztalnál is.

Meg fingani is.. TV-zünk, és anyukám egy jó hangosat odafingik, és röhög egyet.

Meg arról beszél, hogy milyenek fos*k mostanában, meg sportot űz abból, hogy minél hangosabban wc-zzen.

Meg anyukám rengeteget pucérkodik. Ugy mondtam, hogy az oké, ha most pl rámnyit zuhanyzás közben, de fogat mosok este, és ott veszi át a pizsamáját, de fullra pucérra vetkőzik. Aztán mondom neki, hogy jézusom, mit csinálsz. “Öltözök, most ne nézz”.. bocsi, egy 50 éves, túlsúlyos nő, AKI AZ ANYÁM nem egy szép látvány.

Tesóm is rendszeresen fingik meg böfög az asztalnál. Aztán ha büdös, még direkt rám is legyezi. Undorító nagyon.


Mit tudok csinálni? 19/F hamarosan költözök egyetem miatt (kb január-február), de azért értitek, inkább megoldanam a helyzetet, mint elköltözzek emiatt végleg😂

Bátyám 22.. egyetemista


A szüleim sem valami alja parasztok, apám közgazdász doktor, osztályvezető egy bankban, nemzetközi tárgyalásokon vesz részt, egy magasan képzett értelmes ember.. anyukám is tanítőnő. Nem valami panelprolik (bocsánat ha ez sértő valakinek)



2021. aug. 25. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor mutatkozik be,hogy nem minden a végzettség. Lehet egy panelban élő ember nem így viselkedik. Ezt az utolsó mondatodra reagálva írom.

Egyébként nem tudsz mit tenni, fél évet még ki kell bírnod,utána úgyis költözöl.

2021. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, én nem ítélek el senkit a társadalmi helyzete miatt, inkább csak egy jobb képet akartam adni, hogy milyen emberek is a szüleim😅 egyetem mellett még tervezek nyilván hazajárni, szóval nem lenne rossz ha rendeződne. Ha rájuk szólok annyi a válasz, hogy de más is ezt csinálja (ha anyára, “bezzeg apukád is ezt csinálja stb)
2021. aug. 25. 21:21
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez most annak a folytatása mikor ügyvéd apuka turja az orrát aztán megeszi utána amit kiszed? Biztos véletlen jutott eszembe erről a kérdésről az a kérdés.
2021. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt még nem láttam azt a kérdést. Ezek szerint akkor nem egyedüli probléma😅😅
2021. aug. 25. 21:32
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy Shrek mondta: jobb kint, mint bent :D
2021. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Én is böfögök evés közben, pláne ha szénsavasat iszom.

És fingok evés után, jó hangosakat. Ismétlem, evés után, és nem közben.

Na meg fingok bárhol a lakásban.

Problem? Nem érzem át. Az én lakásom, az én otthonom, azt csinálok benne, amit akarok.

2021. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha csinálnék ilyet, mondom ha ... és a gyerek mondaná ez őt zavarja, akkor nem tenném. A nagyobbik fiam 14 éves és kb 4 éve nem láttam pucéran, de lehet több. Büfögés belefér, puki is belefér, de az nem az étkezőasztalnál, és pfff nem akarsz elköltözni, meg a tesód 22 ő is otthon van ... Lépj le és büfögésmentes, fingásmentes kecóban élhetsz. Ha zavarnak, akkor kevesebb kontakt. Szobád van? Vagy odajárnak fingorászni? Mi a horoszkópod? Szűz? Csak mert anyám az. Még az is zavarta, ha apám a forró levest szürcsölte 😂
2021. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tesóm most csak a covid miatt költözött haza, amúgy egyetemista. Es igen, tesom multkor nagyon viccesnek godnolta, hogy bejott a szobamba, fingott egyet es kiment
2021. aug. 27. 09:01
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Örülj, hogy 4ből 1 ember nem bunkó, és az te vagy ezek szerint. 5 évesen vicces, de naaaa 22? Idiótára nevelték őt is. Ha átmegy egy barát akkor is ez van? Gondolom nem. Mert melóban se így viselkednek. Otthon kieresztik a feszkót, de ez gáz így.
2021. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
8%

Csávókám te sztm inkább p*nci vagy..

Talán te nem fingasz, nem böfögsz?

2021. szept. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!