Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne Fornettit vinnem?

Hülyeség lenne Fornettit vinnem?

Figyelt kérdés

Holnap temetés lesz a családban. Utána lesz a szüleimnél egy kis "tor", de rendes kaja nem lesz, anya és mama csináltak 2 fajta édes sütit meg 1 sósat. Kb 15-20 ember lesz ott, plusz ha valaki még bejön ( szomszéd nénik meg ilyesmi). Anya azt mondta nem akar nagy felhajtást, nem kell nagy kaja.

Én messziről jövök, de arra gondoltam hogy mégiscsak vinnék valamit. És mivel a közelben van egy Fornettis, gondoltam onnan vinnék valamit. Mondjuk sajtos pogácsát meg lekvárosat, fél-fél kilót. Szerintetek ez nagyon béna ötlet?

A


2021. okt. 14. 22:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
32%

Sokan annyit, hogy még haza is visznek belőle.

Pár napja voltam egy temetésen, utána az összejövetelen ételhordót is hoztak páran és vitték haza a kaját.

2021. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
97%

Hát mondjuk ha neked egy tepsi süti 50 szelet, akkor vagy ipari sütőd van, vagy rohadt apróra vágod. Gyanítom, az utóbbi.

Tudod, attól, hogy valamit ötvenfelé vágsz, az még nem lesz ötven adag.

2021. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem vigyél, semmi baj a Fornettivel, nem rosszabb mint más ilyen aprósütik. Én kifejezetten szeretem.
2021. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!