Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők hogy reagálnátok ha...

Szülők hogy reagálnátok ha kiderülne hogy a lányotok 20évvel idősebb férfibe szerelmes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 12:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

Az azt jelenti, hogy valamit irtóra elrontottam a nevelésében, mivel apakomplexusa van szegénykémnek.


Nagyon sok tinilánynak imponálnak az idősebb férfiak, talán a hiányzó apai minta miatt, de az is lehet, hogy csak anyagi és érzelmi biztonságot remélnek tőlük. Én viszont azt gondolom, hogy aki magánál sokkal fiatalabb lánnyal kikezd, az nem egy komoly ember. Vagy csak egy megvezethető, alakítható, naiv kislányt akar maga mellé, akin uralkodhat, vagy így kapaszkodik görcsösen a fiatalságába, így akarja bizonyítani a társadalomnak és a haveri körnek, hogy képes meghódítani egy fiatal lányt.


Az ilyen kapcsolatoknak nagyon szomorú vége szokott lenni.

2010. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha 1éve tart,valószinüleg jó neki. Ha nem lenne jó már nem tartana. Ülj le beszélgetni a lányoddal,kezeld úgy mint egy felnőttet. Ha azt mondja szereti és vele szeretne maradni,nincs értelme közéjük állni. Inkább probáld meg megismerni a barátját és elfogadni,igy a lányoddal sem veszel össze. Én ezt ajánlanám.
2010. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
lehet, hogy még örülnék is, mert a mai fiatal srácok isznak, cigiznek, drogoznak és úgy vezetnek, hogy életveszély beülni melléjük. Egy idősebb már nem csinál talán ilyeneket.
2010. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Semmit :) Én is az idősebb férfiakhoz vonzódom.
2010. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%

ha az a férfi szereti a lányod és mindent megtesz érte, akkor nem lennék túl mérges....

De felvilágosítanám a lányom, hogy hosszútávon milyen következményei lehetnek: pl

-később a pasi vén trotty lesz, mikor a lány még fiatal..

-lehet, hogy a lányból egyből családanya lenne és nem tanulna tovább

-nem biztos, hogy hosszútávon tartós lesz ez a kapcsolat

-azért mégis több generációs különbség van köztük...

25 L

2010. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
Elájulnék. Te a lány vagy, ugye? Szinte biztos, hogy csak elvesztegeted a legszebb éveidet.
2010. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Nem örülnék. Ebben a korban nekem ne mondja senki, hogy ez normális. 17 évesen megismerkedett egy majdnem 40 éves emberrel. Az az ember már gyakorlatilag mindenből kinőtt, majdnem generációs különbség van a lányod és közötte. A lányod 5-6 év múlva gyereket akar majd, és mire az a gyerek lesz 20 éves addigra az apja 63. Ha ténylegesen felnőtt emberekről lenne szó, mondjuk a lányod 25 éves lenne, vagy 30 akkor azt mondanám rendben van, de így biztos vagyok benne, hogy elbeszélgetnék a lányommal. Na meg megnézném ki az a pasi. Kíváncsi lennék mire vitte ő, miért nincs felesége, dolgozik-e, miért nincs gyereke.
2010. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 orsybaba88 ***** válasza:
76%

16 éves voltam és egy 26 éves srácba voltam szerelmes. anyáék eltiltottak tőle olyan szinten, h sehova nem engedtek el itthonról. most 22 éves vagyok, boldog párkapcsolatban élek, de még eszembe szokott jutni, h mi lett volna, ha...?

MÁS: egy ismerősöm 35 éves, a barátnője most lesz 18. a lány szülei tiltják, de ők így is tartják a kapcsolatot, ahogy tudják, és tervezgetik, h összeházasodnak. sz.tem sem egészséges a dolog, de ha nekik így jó???

VÉGÜL: anyukám 28 éves volt, mikor születtem, apukám 58!! szóval 30 év korkülönbség van köztük. nem mondom, voltak köztük súrlódások, de kinél nem? már több, mint 20 éve boldog házasságban élnek!!!!!!!

2010. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a férjem kezdett járt 40 évesen egy 18 éves szűz lánnyal (hozzánk is elhozta, mikor azt hitte, nem megyek haza-így bukott le)

Arra akkor nem is gondoltam, mit gondolhat a lány szegény anyja. :)

Azt, hogy én hogy reagáltam, viszont elképzelhető...

2010. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
És akkor mi van ha 20 évvel idősebb?? Igaz én nem vagyok szülő, de szerintem nem kell annyira ellenezni ezt a kapcsolatot. 23 éves lány vagyok. Néhány kapcsolatot magam mögött tudok, de mindegyikből sérülve kerültem ki. És miért? Mert túl fiatalok voltak hozzám a fiúk, korai volt számukra a komoly kapcsolat. A végére alig maradt önbizalmam. Egy éve megismerkedtem egy nálam 14 évvel idősebb férfival. Mellette végre azt kapom amit szeretnék. Jobban bánik velem, mint bármelyik korban "hozzám illő". Ha így nézzük a dolgot, akkor lehet sok fájdalomtól menekül meg a lányod e férfi oldalán. Feltéve persze ha nem nős, családos emberről van szó... Attól, hogy egy fiú fiatalabb, még nem feltétlenül lesz jobb választás.
2010. szept. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!