Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok rá, ha...

Hogy reagálnátok rá, ha kiderülne, hogy nem az az igazi apátok, akit eddig annak hittetek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ki hogy reagálna. Sok olyat látni, aki teljesen kiakad, és utál mindenkit. Engem érdekes módon egyáltalán nem vágna földhöz a dolog. Az az ember apja, aki felnevelte. Számít az, hogy nem ő a vér szerinti?
2010. okt. 1. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sem akadnék ki, egyáltalán nem érintene meg, nem próbálnám megkeresni az igazi apámat, semmi. 19L
2010. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem a nevelőapám nevelt fel. Soha nem éreztem úgy, hogy nem az édesapám lenne. A szüleim se mondták soha, így nem is udtam. Aztán lehettem úgy 4-5 éves, amikor az egyik "kedves" rokon elárulta nekem a "nagy titkot"... azt hitte talán, hogy neki köze van hozzá. Én meg szaladtam azonnal anyuhoz, hogy ugye ez nem igaz... Akkor anyu is nagyon ledöbbent (gondolom ők akarták majd megmondani) és mindent elmondott az én szintemen. Nem volt bennem törés, sőt máig úgy szeretem a felnevelő apukámat, mintha vér szerinti lenne! Én már 39 éves vagyok, ő 71. Nagyon jó a kapcsoltunk... NEKEM Ő AZ ÉDESAPÁM!!!! A vér szerinti apámat sohasem érdekeltem, ő se érdekel engem, semmi közöm hozzá....
2010. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is teljesen így gondolom. Viszont sok helyen hallom, hogy ha később derül ki, hogy nem vér szerinti az apa, akkor a gyerek majd megutálja az egész családot, főleg az anyját, hogy hazudott (nem árulta el). Én ezt nem így látom.
2010. okt. 1. 14:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mindig tudtam, nem titkolták az igazságot, így az természetesnek tűnt mindig. Butaság titkolni, de akkor sem utálnék senkit, mert ők a szüleim, ők neveltek fel, és szeretnek. nem szabad ezért haragudni mindenkire, lehet hogy rosszul dönt, aki eltitkolja, de ez nem ok arra, hogy a gyerek elforduljon tőlük.
2010. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, de attól még az maradna az apám, aki felnevelt. Szerintem nem is nagyon érdekelne, hogy ki volt a vér szerinti apám, maximum megnézném hogy hogy néz ki, de nem sok beszélnivalóm lenne vele, hiszen attól még nekem egy idegen.
2010. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondolod! Sokszor a vér semmit nem számít...apámat én nem is láttam soha uh olyan számomra mint egy uccsó senki és ha megismerném most akkor sem tudnék kötődni hozzá soha!!!


Aki meg nem vér szerinti apa de rendesen nevel az lehet sokkal jobb, szeretőbb mint az "igaz".....a donor úgy mondom :))

2010. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Legfeljebb kíváncsi lennék a vérszerintire, de az maradna az apám, aki felnevelt.
2010. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha kiderülne, h az az állat nem az apám, aki most van, de sajnos kizárt...
2010. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen szinten én is kiakadnék,de mivel nem vagyok abban a helyzetben így nehéz is elgondolni,mert olyankor teljesen máshogy gondoljuk szerintem és na mind1 : D

szóval megérteném és nem haragudnék hiszen ha jó volt hozzám és ő nevelt fel meg minden akkor semmi okom sem lenne rá haragudni és azt is megérteném,hogy ha nem mondták volna el hamarabb,csak a megfelelő pillanatra vártak.

2010. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

sokkal többet tett értem a nevelőapám, mint az igazi valaha is tett volna.

az az apa, aki felnevel, nem pedig az, aki megcsinál. ő max spermadonor.. már bocs...

2010. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!