Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vergődtetek át a...

Hogyan vergődtetek át a szüleitek válásán?

Figyelt kérdés

20-on éves vagyok , és az a kérdésem hogy mit éreztetek és mennyire befolyásolta a napjaitokat amikor a szüleitek válása folyamatban volt és volt feszültség vagy van ?



Továbbá , mi lett a vége ?


Hogy lett jobb?


Mennyi idő kellett hogy jobban érezd magadat a bőrödbe?



2021. dec. 13. 07:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mar dolgozom amúgy csak gondoltam jó lesz nyugiba lakni problema mentesen , de hat semmit se egyszerű
2021. dec. 13. 12:42
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

4 éves voltam. Rémlik, hogy utáltam azt a síri hangulatot, ami a válás előtt volt. A válásból egyedül anyám szorongása, félelme viselt meg, éreztem rajta. Egy délután sírni láttam, és azt mondta nekem és a testvéremnek, hogy ha bárki rosszat mond róla, ne higgyük el. Akkor én is sírtam.

Szerencsére soha senki nem mondott róla igazán rosszat.

A költözés nem viselt meg. Apám hiánya sem különösebben. Talán azért, mert addig sem sok időt töltött velünk, mindig mással foglalkozott. Gyakorlatilag többet voltunk együtt, miután kéthetenkénti hétvége apuka lett belőle.

Szóval akkor nem volt különösebben szörnyű, utólag, felnőtt fejjel nézve pedig azt mondom, a legjobb döntés volt a válás. Nem illettek össze, és az őrületbe kergették volna egymást, az állandó feszültség pedig minket is megnyomorított volna. Mind jobban jártunk így.

2021. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!