Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Poligámia Magyarországon?

Poligámia Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a törvény szerint tilos az országban a poligámia, ez olyanokra is vonatkozik akik más országban poligám házasságban élnek?

Mondjuk ha egy többnejű férfi magyarországra jön, akkor itt érvénytelenek a házasságai?



2021. dec. 15. 08:25
1 2 3 4
 21/39 Feribácsi ***** válasza:
13%

Ugyanezt az afrikai visszafejlődést látom a mai fiatalságban. "A nők tartanak több férjet!"

Mint például azon a videójáték közvetítős oldalon ahol egy-egy dekoratívabb nőt sok száz vagy akár több ezer gyenge férfi vesz körbe/bálványoz.

Kérdem én: Kinek jó ez? A férfi ebből nem fog kapni semmit, egyik se. Hiszen a nőnek alapvető igénye, hogy egy olyan hím legyen mellette aki a helyére tudja parancsolni, akinek tekintélye van. Tutyi-mutyi, tesze-tosza alakokon maximum nevetni fog! De ez hosszútávon a nőnek sem jó, mert ha csak ilyen alakok veszik körül akkor nem fog tudni egy erőteljes, szaporodásra genetikailag is alkalmas példányt találni magának akivel biztonságos fészket építhet az utódaik számára. Az idő pedig csak egyre halad, a nőstény szépsége pedig egyre csak fakul. A sok bálványozó szűzfiú meg olyan magasra emelte az adott nősténypéldány önbecsülését, hogy már nem fogja reálisan látni, hogy már nem annyira szép, már kevésbé fog kelleni életképes hímeknek, mert azok inkább megfelelő, fiatal táptalajba vetik el a magjaikat.

Ez pedig összességében a társadalomnak sem jó, ezt nem kell elmagyaráznom miért.

2021. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Ráadásul pont hogy a kedves kis keresztény papok szokták legtöbbet molesztálni a gyermekeket, mivel az egyházzal a hátuk mögött azt hiszik hogy mindent megtehetnek. Pedig lassan annak is lejár az ideje, egy elavult korszak maradványainak halmáról kiabál a szélbe.
2021. dec. 15. 12:09
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

Drága Feri bácsi.

Itt láthatod a mai fiatalok kifinomult stílusát(15)Sajnos a.mi világunk ilyen siralmas ezt politikai szimpatizálása nélkül gondolom.Bármiféle szimpátia és vélemény nyilvánítását a mostani generáció így intéz el!Mit neveltünk mi?Hol hibázhattunk ekorát.?

Hol marad belőlük a tisztelet.!

Ên úgy gondolom pont az ő êrtékrendjük vêgett ilyen a világ.

Neked ên kívánom nagyon sokáig élj.!

Remélem sokáig szavazni fogsz Minden jót neked!

2021. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Méghogy a helyére parancsolni? Ugyan melyik korszakban él maga, Feribácsi? Talán itt lenne az ideje egy matriarchális társadalom kiépítésének.
2021. dec. 15. 12:14
 25/39 Feribácsi ***** válasza:
4%

Köszönöm, viszont kívánom a legjobbakat, #23!


Én amúgy azt gondolom, hogy a rendszerváltozás utáni káosz és sok-sok hazugság az amitől tiszteletlenek lettek.

Hisz a hazugság egyenlő tiszteletlenség. Azt adják vissza amit kaptak. Sajnos a posztkommunista kormányok és emberek, Gyurcsánnyal az élen hatalmas károkat okoztak az országnak. És lehet, hogy a liberálisok azt gondolják, hogy az már régen volt és azóta már el kellett volna foglalnunk Amerikát; de ahhoz képest ahogy ők átadták nekünk az országot 2010-ben szerintem még így is több téren jobb a helyzet!

2021. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
91%

Drága 23..


Az aki ilyen degradálóan beszél egy nőről! - hogy annak hol a helye.. Az elemhet ki a temetőbe kapálni. Nem az 1900 éveket írjuk..

Egy férfi sem parancsol a nőnek, hanem egyenlő társként kezeli.

Mi az, hogy hol a nőnek a helye?


Mellesleg nem tini takonypóc vagyok, hanem 35 éves.


Azért mert valaki idős, nem jár érte tisztelet. A tiszteletet kiérdemelni kell, nem jár alanyi jogon,ha pedig ilyen primitív az illető annak főleg.


15# voltam

2021. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
90%
Ez a Feribácsi remélhetőleg csak trollkodik, az viszont ijesztő, hogy tényleg vannak olyan agymosott buták, akik úgy "gondolkodnak", mint ahogy ő itt előadja.
2021. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Feribácsi ***** válasza:
4%

Azért tart az ország ott ahol mert ilyen puhány 35 éveseink vannak! #26

De eljön még az ideje, hogy mindenki helyre lesz rakva, csak nyerjük meg a választást a tavasszal!

2021. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm kedves Feribá! Ha nem tűnt fel Nő vagyok.. 26# voltam.
2021. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

És az ilyen "puhány" 35 éveseket vajon ki nevelte? Neki legalább van annyi esze hogy nem megy birkaként a hatalom után.

Feribácsi, önbe még belenevelték azt, hogy ne kérdezzen, csak kövesse a parancsot, ezért mást meg sem hall, szemellenzősen megy csak előre a szakadékba.

És mi lesz önszerint helyre rakva? Ha ugyanaz lesz mint eddig, akkor semmi sem változik.

2021. dec. 15. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!