Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Poligámia Magyarországon?

Poligámia Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a törvény szerint tilos az országban a poligámia, ez olyanokra is vonatkozik akik más országban poligám házasságban élnek?

Mondjuk ha egy többnejű férfi magyarországra jön, akkor itt érvénytelenek a házasságai?



2021. dec. 15. 08:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
79%

A férfi a teremtés koronája ugye kedves Feribá?


A nő meg az alantas cseléd.


A nő hordja ki és ad életet a gyereknek, nem a férfi.

Egy nő férfi nélkül is képes teherbeesni, és felnevelni egy gyereket. Egy nő sokkal több fájdalmat bír mint egy férfi.

De a férfi nő nélkül nem tud szaporodni.. A legtöbb férfi még a szaros gatyáját se tudja kimosni..

2021. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
86%

3 gyermekem van. Az ebéd már rég kész. Minden nap friss meleg étel van, nem gyors zacskós.

Rend van.

2 alszik, a harmadik pedig épp vonalvezetést gyakorol

A gyerekeim nem telefonozhatnak. Tabletjük sincs. Hoppá! 🙊

2021. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Feribácsi, maga meg esetlegesen férfi, az is megbocsájtható. Az viszont hogy ön egy hímsoviniszta vénember, az nem megbocsájtható.

Ha ön szerint a nőnek főznie, mosnia, ês takarítania kell, akkor ez a kérdésem önhöz.

Maga a helyén van? Ha már egy kiöregedett ember, aki még magára főzni, mosni, takarítani se akar, akkor mi haszna magának? Fiatalon még dolgozott, de most nyugdíjas korában csak ül egész nap otthon, és van ideje ilyen nőgyűlölő kommenteket írogatni, annyira nincs semmilyen dolog amit csinálhatna?

2021. dec. 15. 12:57
 34/39 Feribácsi ***** válasza:
0%
Az a hasznom, hogy megpróbálok értelmet verni a maguk fejébe! De látom igaza lesz a kormányunknak és előbb-utóbb tényleg drasztikusabb eszközökhöz kell nyúlnunk mert maguk a szép szóból és értelmes beszédből nem értenek!
2021. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Szóval csak osztja a letűnt korból szerzett nézőpontját. Úgy gondolom meg kellene értenie, hogy a világ változik, állandóan. Nem ragaszkodhat régi elképzelésekhez, amit magának a kormány vert a fejébe.
2021. dec. 15. 13:05
 36/39 anonim ***** válasza:
Amugy mi lenne akkor ha egy nö több férjet szeretne?
2021. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Savlekotő ***** válasza:
48%
34 mi lesz utcán nőket fogtok majd verni erőszakolni hogy szaporodjanak,aki dolgozik nőként lelövitek,embereket öltök mert nem tetszenek,mert valamiben mások? Ide vezet a Fidesz gyűlölet kampánya h saját gyereket szomszédot kinyírna nőket erőszakolna a szavazó birkájuk és ezek 90%ban agymosott vállasosok meg nőt képen látó incel Balázskák ...
2021. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
74%

2-3-4 anyós, nebazz!


Voltam házas, az első nyilatkozat arról szól ennek bejelentésekor, hogy nincs házastársi kapcsolatod


Innen sztornó minden más.

2021. dec. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
86%

#14, Ferikém, te biztos Feri vagy, nem Fadil?


Erőszakkal párosítani embereket az nettó nàcizmus, vagy nemi erőszak.


A kérdés a poligámiáról szól, nem a középhatalmi státuszról.


A magyar történelmi hagyományok nem nácik, nem bűnözők, hanem a monogám családok együttesére alapulnak.


A videojátékból nem a vilàgot ismered meg, hanem a dizájner lelkivilágát.


Hogy a f@szban tudtad végigsunnyognib az életedet, ha jól értem, nem tudsz sütni, főzni, mosni, takarítani, vasalni.... a seggtörlés megy?


Ne adj isten meghal a nejed, élni fogsz zsömlén parizeren egy csótányos, egeres, majd patkányos kecóban aztán az elfekvőben.


Jócskán felnőtt voltam a rendszervàltáskor: az politikai rendszer változott meg, nem a nép.


Előtte is folyamatos hazugság volt a világ, "proletár internacionalizmus, tervszerű és arànyos gazdasági fejlődés, felszabadítás", stb.


Magyarorszàgon nem lehet poligám kapcsolatot létrehozni.

Szerintem egy idetelepülő többnejű se fog több családi pótlékot kapni saját jogàn,

CSOK-ot is csak egyet vehet fel, de nem vagyok jogász

2021. dec. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!