Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Errol a sziturol mit gondoltok...

Errol a sziturol mit gondoltok? 19 evesen féléves kapcsolatban eljegyzés.

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok irigy, es az ünneprontó sem en leszek. De szerintetek ez normalis?
2021. dec. 20. 21:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Majd kinövik.
2021. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit korai. :)
2021. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Korai. De, ha a házassággal várnak néhány évet és még akkor is akarják, akkor vágjanak bele.
2021. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%
lesz ott még baj, nem kicsit korai
2021. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Esküvő fél év múlva lesz.
2021. dec. 20. 22:15
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
nekem is volt ilyen :D kinőttük még házasság előtt... :D - aztán az első férjemmel szintén fél év után házasodtunk össze-nem eljegyzés, házasság volt.. 7 évig voltunk együtt.. (ő lépett félre, ezért lett vége) jelenlegi férjemmel se sokat gondolkodtunk, 10 éve vagyunk házasok és eszünk ágában sincs mást választani :) (legalábbis remélem neki sincs :D) - szerintem erre nincs jó vagy rossz gondolat.. van aki tényleg megtalálja a párját és ennyi idő után is úgy érzi "ő az" - 2 gimis osztálytársam is van akik baromi gyorsan házasodtak-gyerek... és a mai napig 30 év után is együtt vannak és még most is azt mondják a legjobb döntésük volt.. ki tudja.. lehet tényleg olyan szinten megtalálták egymást, hogy ott lehetsz majd az aranylakodalmukon is :)
2021. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen normális, szerelmesek. Hogy jó vége lesz-e vagy sem azt az idő mondja meg, esélyesebb, hogy nem, de aztán ki tudja. De hogy ez ne lenne normális bárki szemében, na az nem normális.
2021. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%
Három éven belül borítékolható a válás. Ha gyerek is lesz, akkor a gyerek második születésnapját már külön töltik.
2021. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

Fiatalok még, vagy együtt maradnak vagy sem, ezt majd az idő dönti el, nekem volt olyan osztálytársam 9.-ben akinek már akkor volt barátnője amikor kezdtük a középsulit, most 29-30-as korosztály vagyunk, és pár hete született meg az első babájuk. Tehát 15 éve töretlenül együtt.


De az biztos, hogy ilyenkor még megvan a varázsa az első nagy szerelemnek és őszinte a meglepettség meg az öröm.

Én nem is tudom mit kezdenék egy lánykéréssel a páromtól, pedig várjuk a babát :D

2021. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van két középsulis osztálytársam, akik kb 16-17 éves koruk óta együtt vannak a férjeikkel, gyerkőcök is vannak. Én 16 éves koromtól 26ig voltam az exemmel, szerencsére egyikünk eszében sem fordult meg a házasság, pedig jó pár évet nagyon szerelmesek voltunk. Kb 7 év után romlott meg a dolog.
2021. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!