Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozza fel valaki azt,...

Hogy dolgozza fel valaki azt, hogy látta a szüleit szeretkezni?

Figyelt kérdés

Tudja az ember, hogy a gyereket nem a gólya hozza, de azért mégis...premier plán....

Mi lesz, ha kísérteni fog a kép, amikor szexelek...?


2008. dec. 14. 18:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki a saját szemszögéből nézi a dolgokat.Én is láttam gyerekként anyuékat,nekem is ciki volt , de nem jelentett törést,vagy lelki bajt.Aztán felnőttem és lett 3 gyerekem.Bizony meg kell gondolnunk mielött bármihez hozzáfogunk , mert nem tudhatjuk hogy mikor botorkál át az egyik .Mindig próbálunk rájuk tekintettel lenni,de vannak esetek amikor jó lenne egy kicsit összebújni...

Én nem tartom jónak a bezárkózást sem,na mindegy majd ha felnőttök és lesz saját gyerekeket azzal úgy viselkedtek ahogy jónak látjátok.

2008. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%

Szia! Szerintem nincs olyan ember, aki gyerekkorában ne látta (hallotta) volna, amikor a szülei szerelmeskednek! Van olyan gyerek, aki ezen túl tud lépni, van, aki nem. Aki nem, annak igenis meg kell (kéne) beszélnie az azonosnemű szülőjével. Hülyeségnek tartom azt, hogy azért nem beszéled meg anyuddal/apuddal, mert neki is kínos. Ezzel az erővel senki ne kapja meg a felvilágosítást, mert kínos a szülőnek?!

Amikor van idő a beszélgetésre (nem 5 perc két film között!) meg kell neki mondani, hogy ezt akaratodon kívül láttad, tudod, hogy mi, miért, hogyan történik, de félsz, hogy ez a te szexuális életedre kihatással lesz, ezért szeretnél erről beszélgetni. Ennyi. Nem kell ezt túldramatizálni, ne emészd magad heteken keresztül.

2008. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
Kb olyan 10 évesen egyszer én is hallottam őket. Borzalmas volt. Egész éjszaka egy percet nem aludtam, mert visszhangzottak a fejembe a nyögések meg minden oO Ááá borzalmas volt. Együtt tudok veled itt érezni. Akik meg itt arról pofáznak, hogy bolhából elefántot.. Hát szard le őket ;) Előbbutóbb túlteszed magad rajta. Nem lehet mit csinálni :S
2008. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Na ugye, hogy nem csak velem van így... én se aludtam egy percet se, minden bajom volt, reszkettem meg minden. Rettenetes volt :(
2008. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Az én szüleim házas élete finoman szólva a mai szemmel nézve hagyott maga után kívánni valót,mivel 35-40 évesen is már nagyon-nagyon keveset voltak együtt(ezt anyu mondta,mikor már felnőttem).Én sosem kaptam 'rajta' őket,de mikor nagyobb lettem,akkor anyu mindig bejött 'előtte',és szólt,hogy most maradjak csendben,nézzek tv-t,ne menjek ki WC-re,mert ők most szeretkezni fognak.

Azt nem mondanám,hogy nem hagyott bennem nyomot,amikor a kipirult anyukám bejött,hogy vége...mert ha nem hagyott volna,most nem írnék ide.De nem feltétlen rossz nyomot hagyott,mert legalább tudom,hogy ők is csinálták,és ezért vannak együtt 30 éve mostmár,és így lettem én.Annyi biztos,hogyha nekünk lennének gyerekeink,ennyire a figyelmüket nem hívnám fel a dologra,ezt meghagynám intim szférának.De mivel sajnos gyerekem nem lehet...

Amikor pedig a párom fiai nálunk vannak,ami hála Isten nagyon-nagyon sokszor van,akkor odafigyelünk,hogy csak akkor,ha már tutira elaludtak,legyünk együtt,mert nem akarom őket annak kitenni,hogy látják az édesapjukat a mostohával(bármennyire is második anyukájuknak tekintenek) szeretkezni.Ilyenkor ajtó becsuk,kulcs ráfordít,redőny lehúz és...:)

Úgy dolgozd fel,hogy ez egy természetes ösztön,ami hajt bennünket,és fog téged is,de ha többször előfordulna,hogy elfelejtkeznek magukról,akkor tényleg ülj le velük,és beszéld meg,hogy jobban figyeljenek,mert ez azért még a gyerekeknek is intim szféra,a fiatal korodról nem is beszélve.Ha többször nem fordul elő,akkor pedig gondolj úgy rá,hogy de jó,a sok válás között ők még tudják egymást szeretni!!!


Boldog Ünnepeket!

2008. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Tyűha... hát... kösz minden tanácsot meg véleményt (jó sok) megpróbálom összerakni belőle amit lehet, hát beszélni biztos, hogy nem fogunk róla, időnként még most is beivillan a kép, próbálom elfelejteni...remélem sikerül... és "nem elemezgetem a lelkivilágom a nap 24 órájában"
2008. dec. 15. 19:38
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért az milyen beteges és perverz dolog már, hogy a szülő bemegy közölni a gyerekkel hogy "most kezdjük" és "most végeztünk"!

Aki azt mondja normális látni a szülőket szexelni, na az az ember nem normális!!!

2009. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Sehogy mert elég perverz vagyok :D
2015. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
De szerintem ti buták vagytok mert én nem láttam szerintem tise ..........
2015. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Csak1szer akkor masztiztam először :3 a nyőgésekre.
2015. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!