Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt álmodtam hogy apám megerős...

Azt álmodtam hogy apám megerőszakol és most még a gondolattól hogy hozzámér is hányingerem lesz (lent)?

Figyelt kérdés
nem élek együtt apukámmal tudni kell hogy nagyon aranyos és folyton simogat stb..stb.. és szinte minden nap jön... de most nem tudom elviselni hogy hozzámérjen :S:S:S egyszerűen látni se bírom... pedig tudom hogy csak egy álom volt. Mit csináljaaaak:?
2010. szept. 8. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én is álmodtam hasonlót el fog múlni
2010. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
El fog mulni,vannak ilyen hulye álmok...egyszer én is azt álmodtam hogy az anyám lesmárolt(nő vagyok),másnap rá sem birtam nézni,aztán elmult.
2010. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Ezt hogy érted hogy simogat ? :O
2010. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
miért kell a simogat szó hallatán egyből molesztálásra gondolni? Egy apa nem simogathatja meg a gyermekét? Az a nem mindegy hol és hogyan teszi. Nem kell a szemeket gúvasztani egyből...
2010. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

èn is egyszer álmodtam tiniként apámmal sexuális álmot. iszonyat volt.


pedig imádom apámat soha nem tenne egy gyermekkel sem rosszat, söt szerintem ha a közelében valakiröl ilyen kiderülni ö maga tekerné ki a nyakát.


ezek a tini hülye gondolatok.

egyszerüen tarts távolságot testileg de maradj mellette, ha kérdezi mi a baj, mond neki hogy tini vagy és most már nincs szükséged puszira stb... ezt tuti bejön mert a gyerekek változnak.

2010. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
háát szerintem pont ezért volt kérdés hoyg hogy érti.
2010. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a matektanárommal volt ilyen 2 éve. A tanár egy idős bácsi, cska úgy megjegyzem mellékesen :D Szóval megerőszakolt, másnap a suliban meg nem bírtam ránézni, nem ertem órán kérdezni. Aztán nekem ez végig bennem maradt míg ott tanultam, de már elmúlt :)
2010. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nyilván egy molesztáló apára a gyerek nem mondja, hogy aranyos.
2010. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
15:23 at nem tudom minek pontoztak le, egyetertek vele
2010. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A drága jó FREUD -ot kéne megkérdezni!!!
2010. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!