Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsal a feleségem....

Úgy érzem megcsal a feleségem. Telljesen kikészülök ettől a gondolattól, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én az elmúlt időszakban eléggé elhagytam magam. Minden téren.

Ő nekiállt hasizmozni, elővette a régi, csinos ruháit, új frizurát csinált, Rejtélyes telefonok.

van egy fél éves kislányunk, tehát még gyed-en van. Én folyamatos műszakban dolgozom, tehát szabadieje bőven van.

Bevallom bűnömet, de megnéztem a telefonját és a böngésző előzményeket. Üres. Itt a baj. Soha nem törli ki.

rákérdeztem, azt mondja nincs senki.


2011. febr. 26. 10:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Ha van egy féléves kislánya, annyi szabadideje azért nincs, mint te elképzeled...

Lehet, hogy csak arra törekszik, hogy szülés után ne hagyja el magát a külsejét illetően, az is lehet, hogy pont miattad, de ha gyanakszol, akkor ne kérdezz, hanem ültesd le, és beszélj vele.

2011. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Próbálj kivenni szabadnapot és kövesd.
2011. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak csinos anyuka akar lenni, vagy jó példát akar neked mutatni, azaz te is öltözködhetnél "csinosan", tornázhatnál.
2011. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Két naponta van egy több órás holtideje. Akkor a gyerek vagy anyámnál, vagy anyósomnál van.

Mondják, hogy rajtam jobban megjátszik a gyerek, mint rajta.

Neki sziát köszön a szomszéd gyerek, nekem csókolomot. Egykorúak vagyunk.

2011. febr. 26. 10:57
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Mit takar az, hogy elhagytad magad? Ha összeszednéd magad, és megpróbálnád helyrehozni a kapcsolatot, pl udvarolni egy kicsit, kettesben programokat szervezni, a baba nélkül, akkor nincs minden veszve, sőt. Csak tenned kell érte, és felnőtt módjára beszélni a dologról, értékelni, hogy mennyire igyekszik vonzó maradni, és ugyanezt részedről is megtenni. Nem pedig lemenni kutyába, siránkozni, és a második válaszoló által javasolt hüly.eséghez hasonlókat művelni (eszedbe ne jusson!).
2011. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Szabadnap? Esélytelen. Emberhiány van a cégnél.
2011. febr. 26. 10:58
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
Hogy jön ide az, hogy mit köszön nektek a szomszéd gyerek? Csak nem erre vagy féltékeny? Tényleg rázd fel magad.
2011. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak elhagytad magad, és a kapcsolatotokat.

Egy kicsit felkéne pezsdíteni. Azért kezdett el csinosabban öltözködni a feleséged, hogy észrevedd őt. Udvarolgass neki, vagy legyetek együtt újra úgy, mint régen.

2011. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Bármit teszel, azt ne sértett hiuságból tedd!!!
2011. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Közben leesett, mit értettél a szomszéd gyerekkel kapcsolatos megjegyzés alatt. Úgyhogy az a komment visszavonva, bocs.
2011. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!