Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ugyanazt a kozmetikumot...

Mindig ugyanazt a kozmetikumot adják karácsonykor. Már nem tudjuk hova tenni?

Figyelt kérdés
Egyik rokonaink mindig karácsonykor oriflame terméket ajándékoznak, mert ezzel foglalkoznak. De nem ez a gáz, hanem, hogy mindif csak testápolót. Ez ultra gáz szerintem, rahedli van már belőle, azzal már kereskedhetnék, csak sajnos senki se veszi. Hogy szóljak, hogy ne legyen belőle sértődés? És egy másik kérdés. Hogy lehet valaki enyire degenerált, hogy nem jut eszébe pl egy arckrém vagy bármi, hogy ne mindig testápoló legyen?????
2022. jan. 15. 13:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz kori pálya ha a felmosó vízbe tesz egy kicsit belőle
2022. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
12. Nem tusfürdő szerepel a kérdésben, hanem testápoló, ami olajos/zsíros... Azzal nem tudsz felmosni, csak összeturtymósmaszatolni...
2022. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
A következö karácsonyra csomagoljátok a "készletet" szépen be és adjátok NEKIK ajándékba.
2022. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
14%

"Dehogynem tudod hova tenni. Kukába..."

Jó hülye ötlet.

2022. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem hagyjátok abba az ajándékozást? Te láthatóan ki nem állhatod őket és ők sem erőlködnek különösebben az ajándékaikkal, szóval hasonlóan érezhetnek irántatok. Nem tudom ez a látszat szeretet mi a f_szra jó.
2022. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért nme ajándékozod el másnak, mert kell a pénz, de nem kapsz érte pénzt? Akkor nem mindegy?
2022. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Hű, a te fillérb.szó hozzáállásod is elég undorító.

Amúgy a testápoló kb egy basic biztonsági ajándék egy nőnek. Az már tényleg bunkóság, hogy minden évben ugyanazt adni, ráadásul úgy, hogy tudod, hogy nem direkt neked választotta, hanem valami saját csencselésű dolog.

Ne ajándékozzatok inkább, ha mindannyian ilyen smucigok vagytok.

2022. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

Én a felesleges testápolókat arcvizeket kitettem a munkahelyemen egy asztalra azzal, hogy elvihető. (mi sem használunk annyit, amit mindig kapunk)

Fogalmam sincs, kik voltak, kolléganők vagy a takarító, de egy nap alatt eltűnt minden.

2022. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%

Testápolóval egyébként -ha ilyen kocsija van az embernek- vékonyan, gyengéden lehet kezelni a bőr kárpitot, meghálálja.

Tusfürdővel pedig autót szoktam mosni, olcsóbb, mint az autósampon, pláne ha ajándékba' van, és kevesebb is kell belőle. És ez egy csuklós Ikarusnál vagy Citaronál nagyon nem mindegy. :)

2022. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
94%

"kitettem a munkahelyemen egy asztalra azzal, hogy elvihető"

Nálunk is szoktunk csinálni ilyesmit. Meg a társasházban, ahol lakom. Meg másik társasházban is láttam már ilyet. Meg iskola előterében. Meg kb. bárhol megoldható.

Kidobni pazarlás és környezetkárosítás egyben.

2022. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!