Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ugyanazt a kozmetikumot...

Mindig ugyanazt a kozmetikumot adják karácsonykor. Már nem tudjuk hova tenni?

Figyelt kérdés
Egyik rokonaink mindig karácsonykor oriflame terméket ajándékoznak, mert ezzel foglalkoznak. De nem ez a gáz, hanem, hogy mindif csak testápolót. Ez ultra gáz szerintem, rahedli van már belőle, azzal már kereskedhetnék, csak sajnos senki se veszi. Hogy szóljak, hogy ne legyen belőle sértődés? És egy másik kérdés. Hogy lehet valaki enyire degenerált, hogy nem jut eszébe pl egy arckrém vagy bármi, hogy ne mindig testápoló legyen?????
2022. jan. 15. 13:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%

Az az akciós

Add oda valami humanitárius szervezetnek

2022. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Kérj tőle egy Oriflame újságot és kérd meg tőlük, hogy milyen értékben választhattok, aztán azt rendeljék meg nektek, mert "szeretnétek új dolgokat kipróbálni". Nem agysebészet.
2022. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
"Hogy lehet valaki enyire degenerált" neked az ajándékozóval van bajod
2022. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Add oda egy villanyszerelőnek, vagy telefonosnak. :)

Zsenge fiatalkoromban én ugyanis telefonszerelő voltam, és a cég által havonta kiutalt kézbalzsamot mindig arra használtuk el -ugye volt egy rahedli), hogy a behúzószalagot, meg a vezetéket jól megkenjük vele, ezáltal csak úgy siklott a bergmanncsőben, és nem kezdte ki se a csövet, se a vezeték/kábel szigetelését. :D

2022. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Dehogynem tudod hova tenni. Kukába...


Vagy szeretet szolgálatnak.

2022. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Kidobnám, odaadnám rászorulónak, vagy azzal mosnám fel a padlót, a teraszt
2022. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

#7: Testápolóval felmosni?

DIY koripálya a lakásban, vagy mi? :D

2022. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én is költök rájuk, nem fogom odaadni senkinek, kell a pénz, hogy kb visszanyerjem amit kiköltök az ő ajándékukra.
2022. jan. 15. 14:07
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az ilyen MLM-es pancsereknek annyira ki van mosva ezzel az agyuk, hogy nem képesek észre venni magukat, hogy tök gáz amit csinálnak...
2022. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nálam ez nem érne meg egy kínos beszélgetést. Azért nehogy már ne tudjak hova tenni évi egy testápolót.

Én is sok olyan kozmetikumot kapok amit nem használok, de nem különösebben érdekel. 😀

2022. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!