Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjatok egy tuti módszert...

Mondjatok egy tuti módszert hogy anyukám ne nyalja már ki a sgem?!

Figyelt kérdés
Egyszem gyermeke vagyok 23 éves lány. Imád engem, mindent megcsinál helyettem, már ezerszer kértem, hogy hadd intézzem a dolgokat. Azt sem tudom, hogyan kell mosni.
2022. jan. 15. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérni kell hogy csináld, hanem ha kell valami csak fogjad és csináld meg.
2022. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kössz, biztos megy majd ha azt sem tudom hogyan kell.
2022. jan. 15. 18:23
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Tehát anyukád ne csinálja meg neked, de közben csinálja meg neked, mert te legyintessz hogy úgysem tudod.

Értjük.

2022. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 ha ennyire nem akarod nem fog menni. Éhes vagy mész csinálsz magadnak kaját. Ha valamit nem tudsz megmézed az interneten. Van szennyesed, fogod, beteszed a mosógéppbe és megnézel egy youtube videót. Egy minimális erőfeszítést azért próbálj meg beletenni.
2022. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Hát, ha gondolod írj rám és megoldjuk, hogy ne anyudák nyalja ki a segged... xDD

(Sorry)

Egyébként, tényleg, fogd meg magad és kezd el csinálni a dolgokat. Kérdezd meg mit hogyan kell és ragaszkodj ahhoz, hogy Te akarod megcsinálni. :)

2022. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Kérd hogy mutassa meg!
2022. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mosni? Előkeresed a mosógép használati utasítását, ha nem találod papír formájában, akkor megkeresed a neten, elolvsod, (ide kell a mosószer, ide sz öblítő, ezt a kapcsolót ide kell tekerni, majd start gomb) Kb. ennyi egy mosógép elindítása egy egyszerű alap mosásánál. Pl. nekem egy whirlpool gépem van, annál annyit szoktam, hogy bedobom a dobba a ruhákat, dobok bele mosó kapszulát, eltekerem 60 fokra aztán indítom.
2022. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Óvatosan megkérdezném, van-e anyád életében férfi vagy te vagy az egyetlen családtagja ?
2022. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nézd meg előtte a ruhák címkéjén, hogy hány fokon moshatók.
2022. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az nem árt ha elolvassuk előtte a címkét.
2022. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!