Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alkalmazták babátoknál a...

Alkalmazták babátoknál a Vojta módszert? Ha igen mennyi idő után tapasztaltatok javulást? Mekkora volt utána a fejlődés mértéke? Meddig sírt a babátok? Kérlek mondjátok, hogy egy idő után már jobb és nincs ez a szívet szaggató sírás.

Figyelt kérdés

#mozgásfejlődés #Vojta módszer #reflex pontok
2015. febr. 13. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én igaz nem ezt a módszert alkalazom, nem is Dévényest, hanem egy kórházi gyógytornász általi, leginkább nyújtógyakorlatokat csinálom.

mondta, hogy mivel nem engedi, ezért csak rövid ideig, és napi 3szor csináljam (ha engedné lehet elég lenne egyszer-kétszer, csak sokáig(már ezzel is kímélve volt)


valamint én mindig tartottam a gyakorlatok közötti "pusziszünetet"

és így mindig rövid ideig sírt, inkább "óbégatott"


3 hét múlva már megadóan hagyta magát, a gyakorlat nem oozott sem fájdalmat, sem kellemetlenséget, és határozottanm észlelhető a javulás, rugalmas, hajlékony lett a baba. ügyesebb a keze.

(viszont nálunk a fő problémára nem ért semmit-valszeg csigolyaelcsúszás)

2015. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!