Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában (cs....

Ebben a kategóriában (cs. kapcsolatok) miért mondják rá minden 2. kérdésre, hogy csak kamu és ilyen nincs?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy itt inkább szubjektíven válaszolnak az emberek, hiszen nem egy matekháziról kérdeznek, vagy angol szöveget kell fordítani. De szinte minden kérdéshez odaírja valaki, hogy "vótmá", "kamu", "hazudsz" és társaik. Pedig sokszor még a való életben is hallok, látok olyan szituációkat, hogy csak lesek... Kicsit olyan, mintha úgy lennének vele, hogyha az ő életükben olyan probléma, amit ide kiírnak, nem fordulhat elő, akkor biztos máshol sem. Vagy ha a kérdezők nem válaszolnak rögtön a felmerülő kérdésekre, nem kommentelnek, akkor azért megy az, hogy hazugnak állítják be. Pedig van, hogy én is kérdezek valamit, majd elmegyek tenni-venni, csinálni a dolgomat és van, hogy csak másnap délután kerülök újból gépközelbe (nem ebben a kategóriában, mert itt fejetlenség van, és mindenért az adott kérdező a hibás).


Csak sokszor tényleg bosszantó olvasni, hogy oldalakon át ez megy, vagy éppen szidják a kérdezőket semmiségek miatt.


2022. jan. 16. 23:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
* félig előre elkészített kaját csinál
2022. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
* testvérét illetően
2022. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
98%
7-es, mert azért járnak ide, hogy hergeljenek és élvezkedjenek a válaszokon. Ha nem kapják meg amiért jönnek, akkor talál előbb utóbb elkopnak innen.
2022. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
7, Én pl. azért írom be ezeket (mondjuk kultúráltabban, mint a vótmá, sokszor belinkelem az előző kérdést, ha hirtelenjében visszatalálom), hogy más ne dőljön be neki, ne vesztegesse az idejét azzal, hogy segíteni próbál, mert felesleges.
2022. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy már előttem is leírták... Kb. 95% pontossággal kiderül, hogy kitalált sztorik... Részben az ismétlődés, részben amiatt, hogy túl sok sztereotípiát zsúfolnak egy sztoriba. Amitől "állatorvosi ló" lesz.
2022. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

Amugy pl. a Martinka példa narancslé ha nem a legjobb minőségű cukrozott legolcsóbb lötyit veszik ami x % gyümölcspüréből készül azt hosszabb távon megsinyli egy fejlodo szervezet pl. Tarsbetegsege is fajulhat mint pl. Cukorbetegseg es attol is lehet ideges. Az nem derult ki mi baja a kislanynak de pl. Duhkiturest okozhat autistanal ha provokaljak es nem erzi magat biztonsagban.


Illetve ha anyuka kulonbozo izesitesu ruma romakat hasznal sutemenybe az E102 ami a gyermekek figyelemére es teljesítményére káros hatással lehet rá van írva a dobozara. De alleegén is allergias reakciokat valthat ki aszpirinre érzékenyeknek és asztmasoknak is. De tobbek kozott migrent, latas zavart is okozhat. Egyebkent ha pl. nem észrevett migrénje van a gyereknek attol is uvoltozhet szegeny. Nem olvastam minden kerdeset de paron mar szornyulkodve kamillaztam. Szoval ha mentalis betegsege van akkor az etkezesre anyukanak megjobban oda kene figyelnie. De amiket irt az khm nem ezt feltételezi. A csomagolt panirozott préselt husok ami kb félig megfőzött pép az kevés embernek is fél fogara se elég nem hogy két napra es raadasul kovetkezo nap az állaga sem olyan annak a kajanak ezerszerte szarazabb szinte semmi hus nincs benne, mint az amit megvesz boltba fizet kg-jaert es olcsobb pl. Egy kg csirkecomb mint egy nem egy kg elorebepanirozott felig főtt filézett kaja. De ugy oszinten ez az ember aki irogat ide igazabol sajat magat es a csaladjat jaratja le ha igaz ha nem akkor meg sajat magat. Vannak reszei az iromanyanak amikbol sejteni lehet hogy ennek a fele sem valos vagy ha valos akkor iszonyat szomoru. Iskolabol gyakran mehet hozzajuk kornyezettanulmanyra a pedagogus vagy a csaladsegito vagy mar biztos volt hogy elvettek toluk a gyereket ezek alapjan amiket irt. Szoval szerintem nagy tobbseg amit ír ha ez igaz akkor a gyámügyisnek már intézkednie kéne.

2022. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
* allergén
2022. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ott a vezetékneves is... jó eséllyel az is az, csak ez neki a hobbija, hogy időnként bedob pár vezetéknevet, hogy honnan származik, milyen eredetű stb.

Azt megértem, hogy valaki kíváncsi a saját vezetéknevére, esetleg rokonéra, de mikor pár napig sorba tűnnek fel az ilyen kérdések, majd egy kis szünet és ismét jön egy rakat, az már furcsa.

2022. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt kiírtam egy kérdést, majd valaki később szórakozásból kiírta ugyanazt a szituációt az egyik családtagom szemszögéből. Onnantól az én kérdésem senki sem vette komolyan és nem kaptam segítő válaszokat. (Mellesleg nem tudta jól elcsípni a rokonom személyiségét a "nagy" színész)


Szintén régen, kiírtam egy kérdést, csak a lényegi információkkal. Betalált egy rosszindulatú kamuvadász, de válaszolgattam neki a részletekkel kapcsolatban. Minél többet mondtam el, annál többet kért, már olyan dolgokat is, amit nonszensz megkérdezni valakitől, még névtelenül is. És persze továbbra is kamusnak minősített, mert egy ponton túl nem voltam hajlandó több információt megosztani.

2022. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak született fogyatékosok is a kategóriàban. Nàlam az asztalos hulyegyerek volt a legjobb. Én azt csodàlom a tesója még nem zavarodott meg.
2022. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!