Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt helyesen...

Hogyan lehet azt helyesen kezelni ha családon belül te valakivel sokkal kedvesebb és figyelmesebb vagy mint ő veled?

Figyelt kérdés
Szarul esik és próbálom nem észrevenni de rendszeresen pár személlyel kapcsolatban ez a tapasztalatom a családomon belül. Nyilván tartanom kell velük a kapcsolatot és nem szóba hozni

2022. jan. 18. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Csakhogy nem várják el amit teszel kérdező, mert másnak ezek teljesen érdektelen dolgok, nyűg, semmi más. Attól hogy te fontosnak érzed, másnak nem az.
2022. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne szakíthatnád meg a fél családoddal? Az ember azzal tart kapcsolatot, akit szeret, akivel jól érzi magát. Semmi nem kötelező. Igen nagy benned a megfelelési kényszer.
2022. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, van saját családod?

Nagyon naív elképzelés, hogy mindenkivel kötelező jóban lenni, még közös összejövetelen sem kell jópofizni, nemhogy üzenetben!

2022. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk eleve nem azért vagyok valakivel kedves, meg figyelmes, hogy ő ezt viszonozza, hanem azért, mert nekem jó érzés kedvesnek és figyelmesnek lenni vele.
2022. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj ha rajtam múlna és nem figyelek oda magamra egy kezemen meg tudom számolni hány emberrel lennék a családból is kedves, figyelmes mert őszintén érdekel mi van velük…

Csak “sajnos” ott az a 20+ ember még akikkel ha nem vagyok az akkor ők se lesznek azok velem + a fele még pampog is a hátam mögött, hogy én milyen vagyok, nem érdeklődök irántuk pedig közben ők sem irántam

2022. jan. 20. 12:08
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

De minek akarsz az ilyen emberektől bármit is? :D

Nem is kedveled őket, ők sem téged, akkor minek foglalkozol velük?

2022. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen ez feltűnt, csak ha meg nem érdeklődöm irántuk én sem (ahogy ők sem teszik) akkor meg elhordanak minden sz**nak pedig ők is ugyan azt teszik felém, semmit..
2022. jan. 20. 12:53
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
És? Attól, hogy családtag, még nem kell jópofizni, ha egyikőtöknek se hiányzik a másik! Mért kell másképp viselkedni, mint ahogyan szeretnél? Őket nem érdekled te, téged nem érdekelnek ők. És?
2022. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

És mi történik akkor ha lehordanak mindennek? Miért adsz olyan emberek véleményére, akiket nem is kedvelsz?

Az a baj tudod hogy annyira másoknak akarsz megfelelni hogy közben megfeledkezel magadról.

Ne haragudj de ebben a sztoriban nem a rokonaid a gázak, amiért csúnyán beszélnek rólad hanem te amiért mindezzel foglalkozol...

2022. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!