Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád vagy megpróbálnál...

Elhagynád vagy megpróbálnál megbocsátani neki?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel 6 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt is élünk. Tegnap csúnyán összekaptunk, bántó dolgokat vágtam a fejéhez, erre kaptam egy pofont.

A baj az, hogy van egy 4 hónapos kisfiúnk. Apukámat a jövőhéten műtik, így a szüleimhez nem mehetek. :(

Nincsenek "gazdag" barátaim akik eltartanának. A városban egy bölcsi van, ott épp nincs hely.

Nem tudok visszamenni dolgozni, amíg valakit nem találok aki vigyázni a fiamra.

Fogalmam sincs, hogy mennem kellene-e,vagy maradni.

Csalódtam a páromban, bár tudom hogy megérdemeltem a pofont. Félek mellette maradni.

A fiam nagyon apás, nem tudom hogyan viselné ha elköltöznénk. Amúgy jövő nyárra terveztük az esküvőt.

24N


2010. szept. 11. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért kaptad a pofont? előtte is ütött már meg?
2010. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem, soha nem beszélt velem csúnyán, és nem ütött meg soha.


Azt mondtam neki, hogy nem biztos, hogy a főnöke a hibás, mert állandóan cseszteti. Át kéne gondolnia, hogy jól végzi-e a munkáját, mert lehet hogy nem, és a főnök ezért szól neki.

Szóval ebből ő arra következtetett hogy szerintem sz*rul végzi a munkáját, és megérdemli a főnök b*szogatását.

És ezért ütött meg.

Utána rögtön bocsánatot kért, de nekem ez nem ilyen egyszerű.

2010. szept. 11. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem kis korom óta úgy neveltek, hogy csak egyszer üssön meg egy férfi, rögtön hagyd ott.. Viszont a te eseted bonyolultabb. Azért ennyiért még nem kellett volna ütni. Nehéz, nehéz, nehéz.. tényleg senki? távolabbi rokonok se? Nézd, szerintem ha meg is akarsz neki bocsátani, előbb kicsit legyél távol tőle, hogy érezze tette súlyát, és legközelebb ne csináljon ilyet. Már ha megoldható mégis..
2010. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kb 100-120 km-re laknak olyan rokonok, akiknél max 1-2 hétig lehetnék.

Tehát ha el is megyek, legfeljebb 2 hetente költöznöm kell. Egy 3 hónapos gyerekkel ez nem túl egyszerű. :(

Autó nincs, ha a párom nem visz el hozzájuk, nem tudok odamenni. :(

2010. szept. 11. 14:34
 5/13 nyuxipok ***** válasza:
En megbocsajtanam neki,lehet,hogy azert a pofont nem erdemelted meg,de masko akarmi van,AKARMI allj ki a PAROD mellett.Ha meg 1x megut akkor koltozz el.
2010. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem a párodnak az esett rosszul hogy nem mellette álltál ki nem rád haragudott csak gondolom sok a munkahelyén a stressz és nem jó érzés még attól is ezt hallani akitől biztatást vár az ember :( szerintem többet nem fog előfordulni hiszen mondtad is hogy még soha sem történt ilyen, sőt azonnal megbocsájtott! Kicsit legyél vele távolságtartó de szerintem te is bocsánatot kérhetnél vagyis inkább éreztethetnéd vele hogy jól végzi a munkáját és ki állsz mellette! Egy férfi számára aki keresi a kenyeret a gyerekének nagyon fontos hogy elismerjék legalább ha a munkahelyen nem is de a szerettei igen! Az pedig hogy jól végzi a munkáját vagy sem azt csak akkor tudhatnád meg ha te is ott lennél!

Persze nem esett jól hogy megütött, de szerintem a legjobb az lenne ha elülnétek és megbeszélnétek! hogy máskor ne tegyen ilyet mert ez neked nagyon rosszul esett és félsz tőle, de neked is tudatni kell vele hogy támogatod!!!


20/L

2010. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, te már eldöntötted, hogy elhagyod?Csak azért nem hagynád el, mert nem tudsz hova menni a gyerekkel?


Nekem nem úgy tűnik, mintha benned nagyon kiforrott volna az elhatározás, hogy most akkor ezzel elhagyod a férjed.


Hagyj magadnak pár napot, határozatlannak tűnsz, nemcsak atekintetben, hogy hogyan old meg a különköltözés, hanem hogy egyáltalán mit tegyél, mit kellene tenned ebben a helyzetben. Hiszen ha megütött, akkor megteszi mégegyszer társadalmi üres közhelyek nyomást gyakorolnak rád, plusz az olyan nőket nagyon szereti fikáznia a "társadalom", akik tudatosan megbocsájtanak egy pofont.Légy bátor és dönts, ahogy szeretnél.ELőbb ezt tedd helyre magadban, talán csak elmenekülés lenne a saját érzelmeid elől, ha azonnal lelépnél, hiszen a társadalom megmondta, azt így "kell".

2010. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a kutya, amelyik a te kutyád, megharap téged, azt zavard el a háztól.


Ha a te házad lenne az, ahol laktok, most kidobnád a férjed?

2010. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Nehari de nekem sem tetszett amikor a párom azzal ba.....tot h biztos azért vannak munkahelyi problémáim mert nem jól végzem a dolgom,nem elég az ottani stressz hazaérek és még otthon is ezzel fogadnak,gondold át,aludj rá még egyet,nem mindig a menekülés a legjobb megoldás,mond h nem úgy gondoltad vagy mittudomén,de azért pofoszkodni nem szabad akármilyen fáradt is vagyok...
2010. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A lakás az övé (örökölte).

Tegnap még biztos voltam benne, hogy elhagyom.

Ma aludtam rá egyet, hogy talán a gyerek miatt meg kellene bocsátanom.



Hol van az megírva, hogyha egyszer megüt, többször is megteszi? Sehol!

2010. szept. 11. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!