Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbálnál újra kibékülni a...

Megpróbálnál újra kibékülni a barátnőddel ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy súlyosan megbántottad általános iskolában a legjobb barátnődet,ami miatt évekig nem is beszélnétek. A lány túlteszi magát a dolgon,te nem,és nem is tudnál olyan igazi barátságokat kötni mint vele.


Középiskola,te teljesen megváltoztál,viszont még mindig nincs egy igazi barátnőd se. Megpróbálnál kibékülni a lánnyal tekintve hogy teljesen más ember lettél,és ezerszer is megbántad mikor megbántottad? Vagy új barátnőt keresnél? A "volt-legjobb barátnő" helyében ti megbocsátanátok?


2011. júl. 5. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Idővel változik az ember, lenyugszik, az akkori nagy sérelmek eltörpülnek. Kiderül, hogy most csak nevet rajta.

Miért ne? Egy próbát megér. Mi van, ha nem sikerül? Semmi. Az élet megy tovább, de tudod,hogy megtettél mindent. Attól fel fog kellni a nap, az újságos kihozza az újságot, és a fagyi sem keseredik meg. :) Nosza.

2011. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátság akkor igazi, ha nem törik meg az első megrázkódtatásra.


Szőgyén-Wittenbach Hubert

2011. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze, mindenképpen próbáld meg!! ha tényleg a legjobb barátnőd volt, akkor megbocsát. én is sajnálom hogy sokszor hanyagoljuk egymást az általános iskolai barátaimmal!
2011. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Andi te vagy az?!
2011. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen megpróbálnék kibékülni, ha nem is lesz belőle ugyanolyan barátság, de nem szeretek haragban maradni senkivel se. Ha nem ismétlődik meg senki részéről a megbántás, akkor idővel akár ugyanolyan barátság is lehet belőle, ami mindkettőtöknek jó :)

Sok barátommal vesztem már össze elég rendesen eddigi életem során, aztán 1-2nap múlva kibékültünk és most mintha nem történt volna semmi :)

2011. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer beszéltem a lánnyal,mert el akartam mondani neki hogy sajnálom amit tettem,és bennem is legalább akkora a fájdalom mint benne (tekintve hogy zűrös volt az életem akkoriban,a feszültség és a megalázottság érzése tört ki így). Ő nem mondta hogy utálna vagy ilyesmi,én meg azt mondtam többé nem keresem fel,hisz úgysem tudnék a szemébe nézni. Tehát lényegében békében váltunk el.
2011. júl. 5. 15:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen Juci,én vagyok az,Andi :) Csak nem gyakorikérdésezel te is? ^^
2011. júl. 5. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!