Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt alkoholista...

Akinek volt alkoholista csaladtagja (apja, anya, tesója, vagy konkrétan, férje, felesége) ha leszokott az hogy sikerült neki?

Figyelt kérdés
Vagy mindig csak ígéretes volt és tragédia lett a vége?
2022. febr. 19. 10:08
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
82%
12-es, ha minden ember ha gondja van a droghoz vagy piához nyúlna, nem lenne józan ember a világon.
2022. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Ez a Kiskunfélegyházi eset nem 10-11eve volt?

Volt ott valami brutális asszony gyilkolás.

2022. febr. 19. 11:13
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyám akkor szokott le az ivásról, amikor meghalt.

A fia dettó mindig részeg, soha nincs egy józan pillanata, barátnőjével elvonulnak a garázsba és ájulásig isszák magukat.

2022. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ez a véleményem. Pontozhattok lefele. Egy alkesz csak a sírban szokik le a piáról. A kérdezőnek nem fáj eléggé hogy lépjen, tűrje akkor.
2022. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a férjed akarta ezt a gyereket? Nem frankó ha ilyen kicsi babával ilyen rejtett indulat van benne. Vagy csak rejtett agresszió, amit az alkohol mindig is kiváltott nála?
2022. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék egy percig sem olyannal aki bánt és fojtogat. Ha magam miatt mégis maradnék, akkor a gyerek miatt biztosan nem. Onnantól kezdve, hogy az egyik megűti a másikat már nincs értelme szerintem a kapcsolatnak.
2022. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot írtál:

A férjed egy viszonylag rövid ideig ivott erősen

A férjed megvert


Innentől döntési helyzetben vagy. Mindkét dolog olyan, ami nem múlik el nyomtalanul. Ha neked belefér, akkor minden rendben, de a verés is, az elkohol is egy életre szól. Most szünet van, de meddig. A 4 nap nem nagy idő, különösen 4 hónap után. Ha megvonja magától, mert van hozzá ereje (mindkettőhöz, külön-külön is nagyon nagy erő kell), akkor más tevékenység kell, ami kiváltja.

2022. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám az volt, autó balesetben meghalt.
2022. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Az első férjem és az anyja is. Az anyja egy magasan képzett, rendkívül tehetséges mérnök volt, de az ital teljesen tönkretette. Minden munkahelyéről kirúgták, mert ha kiütötte magát, nem ment be dolgozni. Sajnos a fia is már húszévesen rákapott az italra. Megpróbáltam vele az elvonót kétszer is, de visszaesett. Végül elváltunk.
2022. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám volt az és agresszív is volt. Tudod nekem nem volt választásom, de neked a férjed az, nem tudom, hogy lehet önként egy ilyen poklban élni, a gyerekedet is kitéve ennek.
2022. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!