Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Néha mikor nemtetszésem

fejezem ki a dolgok iránt, nem tudom jogos-e, vagy csak túlreagálom.

A barátom túl szoros kapcsolatban van a családjával, ami szerintem

már beteges. 35 éves, és minden àldott este arról szól hogy csoportos beszélgetést tartanak vagy 1 órán át a szüleivel meg a két hugával. Anyukájával különösen nagyon szoros a kapcsolat, bármit mond a nő, barátom issza a szavait és úgy bámul rá mint egy kiskutya…az az etalon amit az anyukája mond, mintha valami elcseszett szentírás lenne. Ami még ront a helyzeten, az egyik huga alkohol és drogproblémákkal küzd, és párom olyan szinten magára veszi az apaszerepet, bármi van, ugrál neki és ha éppen szét van csapva, nàla alszik és van hogy egy teljes napig nem beszélünk ilyenkor, mintha én teljesen el lennék felejtve. 6 éve vagyunk együtt és nem képes velem elköteleződni, eszembe jutott hogy mi van ha azért nem, mert ennyire a családjának él és ők az első neki, ezért velem el se tudja képzelni hogy külön családot alapítson?..szerintetek jogosak az aggályaim vagy én nem értelmezem jól a helyzetet?



2022. febr. 20. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom, aki ezt nem tudta átélni, de én jobban szeretem a feleségemet, gyerekem anyját, mint bármilyen rokonomat.
2022. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
11. Ezek az anyucipicifia tipusú emberek keptelenek különbseget tenni .... a szülők szeretete nem egyenlő azzal hogy meg mindig a köldökzsinóron lógnak 30-40 evesen is...
2022. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tetszik minek vagy vele?
2022. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Másnak ugrál, háttérbe szorít, el sem köteleződik melletted. És te 6 éve tűröd. Meg is érdemed, bszki!
2022. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hm...Ha 6 éve ilyen, akkor érdemes vele komolyabban beszélgetni, őszintén és ha nem változik, akkor keresni valaki mást, mert ezt meddig akarod csinálni?
2022. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Az normális hogy beszél velük, hiszen ő nevelte fel, együtt nevelkedtek fel. De ha neked ez nem tetszik, akkor miért vagy vele 6 éve?
2022. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az természetes, ill. tetszik, hogy beszélgetnek a családtagok.Te miért nem vagy ott gyakrabban? Nem tudnál beilleszkedni abba a családba? Eljönni nem fog onnan, neked kellene oda integrálódni.
2022. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!