Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vagy...

Milyen lehetőségek vagy szervezetek vannak arra, ha egy távoli rokont szeretnék megtalálni, akiről már több, mint 25 éve nincs információ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Nemzetközi Vöröskeresztnek van ilyen tevékenysége is.

Add meg a keresett személyről a lehető legjobb, legújabb információkat, ha lehet, megkeresik.

Tudnod kell, csak akkor veheted fel a kapcsolatot a keresett személlyel, ha ő akarja. Ha nem akarja, a keresés eredménytelenségéről szóló értesítést kapsz, mintha nem akadtak volna a nyomára. Tehát a keresett személy dönt arról, fenn akarja-e tartani a távolságot veled, vagy az otthagyott családdal.

2022. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Megbizol egy nyomozoirodát akik ilyesmivel foglalkoznak. Drága, de hatékony megoldás.
2022. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem lehet valakit bekenhagyni?
2022. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
09:19: Miért nem lehet valakinek a kívánságát tiszteletben tartani?
2022. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Tudod én minden kapcsolatot elvágtam a kedves családommal és a rokonsàggal.Kb öt év után megtalàltak. Mondtam udvariasan hogy nem szeretném tartani a kapcsolatot. De erősödtek hogy a mama öreg stb. El költöztem messzebbre. Már nincs közösségi média kapcsolatom de van nyugalmam. Ha valaki el kezdene keresni fel is rugnam.
2022. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
Csak nem nyert egy nagyobb összeget a kedves rokon?
2022. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Kezdésnek simán kutatni, csak van valaki közös rokon, ismerős stb aki tudhat v mit.
2022. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk én biztosan a halálba küldeném azt, aki próbálna megkeresni, mikor okkal szakítottam meg a kapcsolatot bizonyos emberekkel.
2022. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!