Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erdőmérnök Esetleg tudnátok...

Erdőmérnök Esetleg tudnátok néhány információval szolgálni az elhelyezkedési lehetőségekről és a kezdő fizetésről?

Figyelt kérdés

Sajnos sehol nem találok aktuális információkat, mind 2015-s. Van, aki mostanában helyezkedett el a szakmában?

Előre is köszönöm!



2021. jan. 5. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Br. 210 600Ft/hó + túlóra, ha kifizetik.
2021. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Tudom már lehet késő! De hátha még valaki olvassa és hasznos lehet. Én elvégeztem az erdőmérnökit. Azt hittem jó döntés, jó erdésznek lenni, az mindig kell. De hatalmasat tévedtem. Nem ajánlom senkinek, hacsak a családban nincs erdész. 30-35 ember végez ezen a szakon évente, és általában kb. 5-6-ra lenne szükség. Elhelyezkedni közel lehetetlen az országban. Ha véletlen sikerül is.. akkor sem oda kerülsz ahova akarsz..kb. a legutolsó településen kell élned, ahova senki sem kívánkozik... állami Erdogazdasagokank a kezdő fizetés majdnem eléri a minimálbért.. nettó 145 ezer.. kitudja meddig .. mert csak akkor kerülhetsz feljebb, ha kihalnak feletted és te pont szimpi vagy... Hatóságnál megint nem rózsás a helyzet.. közalkalmazotti munkabér... Magánerdeszethez meg általában tapasztalt embereket keresnek. Ha egyáltalán keresnek.. Máshova meg nem tudsz ezzel a papírral elhelyezkedni..Ezzel a tudással saját vállalkozást indítani megint kb. lehetetlen, mert fát csak nagy tételben éri meg adni-venni vagy akármi.. minden nagyon költséges. Szóval nem. Nagyon nem éri meg az az 5 év szenvedés az egyetemen.. ennél sokkal jobb szakok vannak máshol.. ahol már egyetem alatt el lehet helyezkedni.. javaslom nézz körül álláshirdetésekben mik a keresett szakok..
2021. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha találsz is melót vele akkor sem lesz túl magas fizetesed, inkább alacsony saját véleményem szerint.
2022. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!