Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem triggerel a családo...

Csak engem triggerel a családom babysittelése?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha anélkül jönnek segíteni, ha kérném mert nekem van egy elképzelésem és egy tempóm a dolgokkal kapcsolatosan, de ők kedvességből meg akarnak oldani mindent az én elképzelésemtől eltérően és ez triggerel. Kedvesséf, oké, de mikor mindenki mintha azt lesné, hogy mit tudna helyettem megcsinálni nagyon fel tud b*szni. Egyedül szeretem intézni a dolgokat.
2022. ápr. 22. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nos, ha felnőtt ember vagy, akkor el tudod mondani nekik, hogy nem kell segítség.
2022. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem mondod el nekik???

Nem engeded be őket, ha hívás nélkül jönnek.

Problem solved.

2022. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelmezhető (megint) egy kérdés lényegi információk nélkül!

Együtt éltek, vagy külön ha külön ezt miért hagyod, ők fizetik? Amennyiben önálló vagy anyagilag is, akkor meg kell tanulni nemet mondani.

2022. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Jogosan zavar. Az ilyen kéretlen akciók minden, csak nem segítség. Sőt, inkább hátráltatás, mert bezavar sokszor a napi ritmusba.

És a legrosszabb, hogy ilyenkor ha szólsz, azzal takaróznak, hogy dehát ők csak segítenek és meg te vagy a bunkó.

2022. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Triggerel? Milyen értelemben használod itt ezt a szot?
2022. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Felröhögtem a kérdéseden. 5-nek válaszolhatnál, kíváncsi lennék én is.
2022. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez nagyon cringe :D
2022. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Szegények biztosan szeretnék, ha a gyerek megtanulna magyarul., ha már az anyja nem tud. Ráadásul még az idegen kifejezést is rosszul használja.
2022. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert mekkora trendi fenszi kúlság..:)
2022. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy segíteni szeretnének, még a magyar szavakat sem ismered.
2022. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!