Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem triggerel a családo...

Csak engem triggerel a családom babysittelése?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha anélkül jönnek segíteni, ha kérném mert nekem van egy elképzelésem és egy tempóm a dolgokkal kapcsolatosan, de ők kedvességből meg akarnak oldani mindent az én elképzelésemtől eltérően és ez triggerel. Kedvesséf, oké, de mikor mindenki mintha azt lesné, hogy mit tudna helyettem megcsinálni nagyon fel tud b*szni. Egyedül szeretem intézni a dolgokat.
2022. ápr. 22. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem mondod meg nekik ugyanezt?
2022. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
A fogalmazasod alapjan rad is fer.
2022. ápr. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: ha olyan problémád van, amit egyedül meg tudsz/akarsz oldani, akkor ne pofázd el fűnek-fának.
2022. ápr. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kérdező abban a stílusban akarta őket leállítani, ahogy ideírt, csak nem értették meg. Cringe, hogy idejártok, triggerel a babysittelésetek you know.
2022. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy még nagykorú ilyen proli dumával. Nem csodálom hogy aggódnak érted a felnőttek.

Igen, valószínű csak téged triggerel a családod babyszitterkedése, felőlem azt csinálnak amit akarnak.

2022. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!