Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyák szállására minden...

Az anyák szállására minden gyereknek mennie kell az anyával?

Figyelt kérdés

Rosz helyzetben vagyunk itthon és már csak az az egy ki út lenne,hogyha anyák szállására mennénk mert apám nem hagyna minket békén.

Az egyetlen ok az,hogy én nem szeretnék menni az az,hogy van itthon egy 8éves csivavám,anyák szállására pedig állatot nem lehetne vinni,tudom jól,hogy a kutyusom nem bírná ki nélkülem hiába lenne aki gondoskodna róla. Azon gondolkoztam,hogy el mehetnék mamámékhoz még anyukám a két öcsémmel anyák szállására. (Anyukámnak és tesóméknak azért nem megoldható mert egyrészt kicsi a ház másrészt apám ott is keresne minket) Ha én mamámnál lennék egyedül addig be bújnák előlle a wc-be vagy bár hová. Nyilván én is szabadulni akarok abbol ami itthon van de egyszerüen képtelen vagyok magára hagyni a kutyámat (és az iskolából sem szivesen iratkoznák ki)



#család #anyaotthon #Anyákszállása
2022. ápr. 22. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Ahhh, segíteni nem tudok neked, csak szeretném ha tudnád, hogy nagyon sajnállak!

Remélem elrendeződik az életed, fiatal gyermek! :(

2022. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Mi a helyzet konkretan az edesapaddal?Hany eves vagy?Irhatsz privatot is.
2022. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem kötelező, ha befogadnak a nagymamádék a kutyával, de ezt tőlük kérdezd meg. A rendőrségre már mentetek? Ha ennyire brutális apád van, hogy a WC-be kell előle menekülni, azt fel kell jelenteni. Persze látlelettel.
2022. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Először is nagyon sajnálom a helyzetedet.

Megértem,hogy egy ilyen kutyust,aki szinte hozzád van nőve,nem szivesen engednél el. Nem tudom hány éves vagy,de esetleg ha már elmúltál 16,akkor tudsz diákmunkázni hétvégente,és egy kisebb faluban ki tudnátok venni egy olcsóbb albérletet,ami állatbarát.

De azt ne felejtsd,hogy a tanulás mindennél fontosabb!!!

A másik,hogy egy ilyen otthonban 1,max 1,5 évig lehet lakni. Esetleg erre az időre keríthetnél a kutyusnak ideiglenes gazdit. Akár naponta is meglátogathatod a kutyidat,mert az otthon nem börtön.

És ami még eszembe jutott,hogy aki ilyen helyre bekerül,az bekerül a gyermekvédelem látószögébe is. (De gondolom ezen már túl vagytok). És sajnos nem hiszem,hogy fejet hajtanának afelett,hogy te egy kutya miatt nem akarsz bemenni oda.

2022. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Add oda titokban valamelyik rokonodéknak a kutyát. És ne legyél pisis, jobb lesz annak a kutyának ha téged nélkülöznie kell egy ideig, mintsem hogy apád kinyírja.
2022. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kutyust azért nem akarom oda adni senkinek mert nagy eséllyel bele is betegedne, csak engem fogad el,csak az én kezemből eszik. Nyilván van olyan ismerősöm akinek ideiglenesen oda tudnám adni de mivel már öreg ezért szeretnék vele tölteni minden percet. Anyukám mesélte régebben,hogy hogyha nem vagyok otthon nem eszik egész nap a kutya hiába adnak neki enni és alszik addig amég haza nem érek. Van egy másik csivavánk is ő nemrég került hozzánk annyira nincs hozzánk szokva mint a másik ezért neki már intéztem helyet.
2022. ápr. 22. 23:21
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Pedig így a kutyus miatt kérdéses lesz a dolog.
2022. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Na az ilyet sosem fogom megérteni: brutális férj, de azért kell a 3 gyerek, meg kutyák...
2022. ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Aha. Tehát szar a helyzet, de a kutyád előbbvaló mint anyád meg a testvéreid. Ha anyaotthonba mentek, nyilván agresszív, bántalmazó apád. Vagyis sanszos hogy a nagyszüleid nyakára viszed egy kutya miatt (már ha a nyakukba vesznek még egy éhes szájat a nagyszülők) Fordítok: a családodból számodra minden ember az elkapatott kutyád mögött áll fontossági sorrendben.
2022. ápr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon fasza lehet anyádnak, bónusznak a barom apátok mellé, hogy kevesebb a szemedben az állatodnál, és inkább hagyod őt is meg a testvéreidet a búsba.
2022. ápr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!