Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kivel beszèlnem ès ùgy...

Nincs kivel beszèlnem ès ùgy èrzem itt a vège. Annyira katasztròfa minden hogy màr az anyám se tud mit mondani. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Az eredeti szakmàmban màr règòta nem tudok dolgozni. Kèsőbb anyukámat kellett ápolnom, én is beteg lettem. Azóta nem tudok kijönni az anyagi problémákból. Mostmár öreg is vagyok és rövidesen hajléktalan.

2022. ápr. 30. 02:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A csalàdsegítőt megpróbàlom. A tanfolyamok jó lennének csak addig nem tudom hogy juthatnék el. Tudom ez lenne a hosszú távú lehetőség. A pénzt sajnos arra értettem hogy mivel nem tudok jelenleg annyit keresni hogy el tartsam magam illetve az anyám gyógyszereit stb kifizessem, nem tudom hogy tanulhatnék. 2 havi szoba bérleti díjjal el vagyok maradva mivel az online munkákból csak nagyon kevés pénzem lett. Eladtam mindenem, csak a telefonom maradt. Rettegek hogy hajléktalan leszek és akkor végkép nincs kiút… Próbàltam mindenkit megkérdezni hogy most azonnali alkalmi munkát, bármit tudna de itt csak fizikai munka ( építkezés, takarítás) lenne amit sajnos a lábam miatt nem tudok ellátni.
2022. ápr. 30. 20:03
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A leszázalékolást is érdemes lehet megpróbálni, ha olyanok a betegségeid, amelyek miatt nem tudsz dolgozni, kaphatsz támogatást például.

Munkaügyi központban nem tudom mennyire tudnának segíteni.

2022. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!