Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a családom mindig azt mondogatja, csak bennük bízhatok, csak rájuk számíthatok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 00:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%
Azért mondják, mert ez az igazság! Egy baráttal megromolhat a viszony, egy házastárs megcsalhat, elhagyhat. Semelyik kapcsolat sem biztos. A családot viszont összeköti a vér és egy valóban támogató család nagy kincs.
2022. máj. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

" A családot viszont összeköti a vér és egy valóban támogató család nagy kincs."


A vér 😂😂😂


Hatalmas érvek ezek kérem. Mondd ezt azoknak a szülőknek is, akik megölik vagy megerőszakolják a saját gyereküket. Ott van vér bazmeg. Folyik is rendesen.

2022. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Bizonyítsd be nekik, hogy ez egyáltalán nem igaz, és ha szereted őket eléggé, akkor annyira nem kell elmenni, hogy csak nélkülük boldogulsz. A legjobb az lenne, ha lenne egy boldog párkapcsolatod. Nekem ez segített legalábbis, mert ekem is ez volt a helyzetem.
2022. máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

Nekem anyukám is sokat csalódott és tapasztalta rajtam is, hogy sokat csalódok és ezért mondogatta, mert a család az mindig ott marad szerinte, mindig mindennel fordulhatok hozzájuk és szerintem igaza van.


A családi összejövetelek általában arról szóltak, hogy a család engem fikázott és felhánytorgatták a múltban elkövetett hibáimat, aztán röhögtek, ha megsértődtem, mégjobban röhögtek, hisztis p.nci voltam.

Persze, amikor én tettem így, akkor olyan orbitális cirkusz volt belőle, hogy csak néztem.


A segítség is olyan, hogy van, aki végignézi, hogy önerőből ezt vagy azt megcsinálok, majd jól beolt, hogy ez ezért, azért sz.a.r, de segíteni nem segít és van olyan, aki segít, de akkor a lelkemmel és az energiámmal fizetek érte, illetve van akinek meg a tanácsát kérem és úgy szabja meg, hogy mit tegyek, hogy ha itt ott eltérek, ordít velem.


Lelkiügyekben is érdekes a családom. Van aki olyan, hogy mindent amit mondasz elraktároz, kardot kovácsol belőle és azzal szúr le, ha megsérted, van aki a szülinapodon se köszönt fel, ő se reagál, ha felköszöntöd.


Mégis ők úgy örök ott maradnak.

Ők se örülnek, hogy a rokonuk vagyok, de alapkövek vagyunk akármerre is visz az út, nem szakad meg a kapcsolatunk.


Miközben egy munkatárssal akivel jóban vagy x helyem, megszűnik a viszony, ha valamelyikőtök lelép és ha valakinek nem vagy szimpi, akkor csak kitöröl az életéből.

2022. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi erről a véleményem?

Az, hogy vagy így van, vagy nem!

Most okosabb lettél????

2022. máj. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell megítélned, lehet, hogy azért mondják, mert családon kívül sok negatív élményük volt (mint a nagypapám), ő mindent meg is tesz a családért, viszont tényleg vannak olyanok, akik “sarokba akarnak szorítani” ezzel a dumával.
2022. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Nagy a rokonság és mégiscsak azt kell tapasztalnom, hogy csak 2-3 emberre számíthatok, köztünk is elhangzik a "csak egymásra számíthatunk, mindenki éli az életét, senkit sem érdekel a másik" mondat. Egyszerű tényközlés.
2022. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
11.: Összeköt a vér mi, a szent vhééér, mi? 🤣 Meg a ló..szt, ostoba, ócska közhely. Nem csak baráttal romolhat meg a kapcsolat, tudod te, mennyi gyereket hagy ott az apja? Kisebb esetben ugyan, de anyát is ismerek ilyet, sosem bánta meg... A vér csak egy piros lötty, semmit sem köt össze, sz.rt sem jelent, a víz többet ér, azt legalább meg lehet inni, ha tiszta. Azokról az esetekről már nem is beszélve amikor genetikailag vadidegenek nevelik fel a mások által elhagyott gyerekeket... Na akkor hogy is van ez a szent vhéééres agybaj?
2022. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
Hogy félistennek hiszik magukat teljesen alaptalanul.
2022. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

11


Anyámról pont hogy az egyik nővére terjeszti a pletykákat.


Sőt, konkrétan egy idegentől tudtuk meg, hogy nagymamám házi gondozására pénzt is kaphatunk, pedig az egyik másik testvére konkrétan ilyen helyen dolgozik.

2022. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!