Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám ma 50 éves, mi a...

Komasa kérdése:

Édesanyám ma 50 éves, mi a legmegfelelőbb ajándék?

Figyelt kérdés

Én az ékszerre gondoltam, de ha van jobb ötlet....

Köszi!


2010. szept. 17. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem ma kéne gondolkodni:DDD

De amúgy....ékszer,könyv,csoki,virág.Vidd el valahova,főzz neki valami finomat.Nem tudjuk mit szeret,ez így általánosan....

2010. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én anyukám is most lesz 50! :)

ÉN köttetek neki egy csokrot, amiben egy plüss napraforgó lesz középen (az a kedvenc virága és így legalább nem hervad el) aztán csinálok neki egy tortát, tesómmal elvisszük vacsizni, ajándékba meg egy optikai egeret kap a lap-top-hoz, mert a touch-pad-ot nem tudja kezelni, ill. egy müzlis bögrét, mert azt meg már régebben szeretett volna.

Nem tudom, mennyire tudtam segíteni. Szerintem gondolt végig, hogy mi az amire szüksége van, vagy aminek örülne.

Happy B-day!

2010. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Amúgy én is elviszem vacsizni, + virág, + valami maradandó ajándék!
2010. szept. 17. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk anyu 50. szülinapjára egy csokor virágot,tortát, aranyfülbevalót és egy karórát vett. A barátnőjével elhívattam délutánra otthonról, és mire hazaértek, elkészültem a meglepetés vacsorával és meghívtam a szűkebb családunkat. Jól sikerült a meglepetés nem számított rá.
2010. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kávéba áztattam papírlapokat, megszárítottam és beleírtam néhány idézetet, meg eseményeket a születésnapjáról, meg a születési évéből!

Nagyon örült neki :) Az ékszer is nagyon jó ajándék!

2010. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!