Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legmegfelelőbb ajándék...

Mi a legmegfelelőbb ajándék egy fiú 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nem több ezer forintos ajándékokra gondolok, inkább apróságra :)
2011. jan. 11. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
kulcstartó, fényképtartó, valami plüss figura? Pipereholmik?-dezodor, habfürdő, ha borotválkozik, borotvahab,after shave?
2011. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Parfüm, vagy ha jobban ismered az érdeklődési körét, akkor valami azzal kapcsolatos dolog, pl ha szeret horgászni, akkor vmi horgászcucc, vagy ha kedveli a számítógépes dolgokat, akkor valami olyasmi, vagy adhatsz neki pulcsit is, ha tudod a méretét, vagy akár alsógatyát. Ez attól is függ, hogy mit adsz neki, hogy milyen viszonyban vagytok, haver, osztálytárs, jó barát, vagy a párod. Remélem tudtam valamit segíteni.


24/N

2011. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A páromról van szó :)
2011. jan. 11. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha például szokott számítógépezni, valamilyen egyedi kiegészítő, pl. pendrive. Ha szereti az autókat, (vagy esetleg van is neki) akkor valami autós kiegészítő, ha apróságra gondolsz, akkor pl. autós CD tartó. Ha nincs autója, de van kedvenc márkája, akkor valami emblémás tárgy, pl, ha a Ferrarit szereti, akkor Ferraris bögre stb, vagy póló, vagy ha van kedvenc zenei együttese, foci csapata, akkor hasonló, ezekkel kapcsolatos kiegészítők. Valami olyat vegyél neki, ami, ha nem is drága, de sokáig megmarad, és emlékeztetni fogja rád.
2011. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :)
2011. jan. 11. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én páromnak először születésnapjára egy barna garbót adtam.

Utána egy olyan kulcstartót, amivel sört is lehet nyitni, persze a kulcstartó gravírozott volt, bele volt gravírozva a keresztneve! Adtam már neki olyan alsógatyát is, amin különféle pózokban szexelnek, szóval az ilyen vicces alsógatyák is nagyon jók!

2011. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!