Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg? Nos 17...

Hogyan változzak meg? Nos 17 éves lány vagyok, nagyon komolytalan, az életben is, mindig hülyéskedek. Párkapcsolatom sem volt még:D

Figyelt kérdés
Úgy érzem erre még nem vagyok érett vagy nem tudom:D Szüleim is mondták hogy ez nem lesz jó így... Mások szerint gáz hogy még nem volt barátom! de én nem érzem magam alcsonyabbnak mivel még nem volt barátom, Köszönöm a válaszokat!:))
2010. szept. 17. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
hehh,én is dettó ilyen vagyok : PP egy kis humorherold : DD a fiúk szépnek tartanak meg humorosnak,én kis butus meg mindegyiket csak azért ˝tartom˝,hogy hülyüljek vele xDD persze van,aki tetsszen ( : $$ ) de képtelen vagyok akármit is komolyan gondolni : // majd idővel változik ám ^^ (anyu szerint legalábbis : DD )
2010. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OO..én is ugyanebben a cipőben járok. De engem nem zavar, majd felnövök, van még időm mindenre. Még csak 17 éves vagyok, előttem az élet. Ha szabad hülyülnöm, és felelőtlenül viselkednem néha, akkor ez az a kor még. :)
2010. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem 17 évesen egyáltalán nem gáz, ha nem volt még komoly kapcsolatotok. Arra vigyázzatok azért, hogy ez 20 fölé ne nagyon menjen :) Egyébként pedig felnőttként is lehet örök gyereknek maradni, sokkal szebb a világ. A lényeg, hogy fel kell ismerni a komoly dolgokat, helyzeteket, és ahhoz komolyan kell hozzáállni (család, tanulás, munka).

2010. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
első válaszoló mi az hogy tartod a fiúkat?? Szerinted milyen érzés lehet annak aki akar tőled valakit és csak játszol vele? Biztos örülnél neki ha valaki így bánna veled..
2010. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!