Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok és 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és 3 éve van párkapcsolatom. A párom 19 éves. és mikor összejöttünk rá ő pár nappal már mondta hogy kicsim vagy akármit. én 3 év alatt nem mondtam neki semmit. Egyszerűen nem jön ki pedig nagyon szeretem a páromat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

smsben és msnen mindig írom neki hogy picim vagy szivem vagy kicsim, de szavakban nem jön ki. egyszerűen nemértem miért kb mindennap bennem van h szeretném neki mondani de olyankor elpirulok és elkezd verni a víz.. nemértem miért van.. a párom azt mondta őt nem zavarja, mert ilyen vagyok elfogad így. de ő kb minden második mondatában becéz valahogy 3 éve folyamatosan. és soha nem szolít a rendes nevemen. Renáta.. de még annyit se mondd soha hogy Reni.. mindig csak vmi aranyos becézés.. mit kéne csinálnom hogy elmúljon ez a rossz érzés és végre olyan könnyen vegyem, mint akárki más és úgy szólítsam ahogy épp szeretném.. ? mert mikor hülyeségeket beszélek akkori csak annyit mondd hogy kicsim vagy akármi semmi többet szal rám szól.. és fordított esetben én inkább elkezdek belemerülni a témába ahelyett hogy énis csak ennyit mondanék mer akkor egyből tudná hogy hülyeséget beszél :S

kérlek segítsetek...


2010. júl. 22. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

én is ccsak annyit tudok mondani h Nyuszó,vagy Nyuszkó

! :S

nem tudom miért,egyszerüen nem tudom kimondani h Szivem,vagy valami! :))

2010. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én sem becéztem soha a férjemet,pedig nem lenne rossz de valahogy nem jön a számra,sztem ne problémázz ezen,vagyunk ezzel igy páran,a telómban kiscicámnak van elmentve de amugy nem mondom neki:)
2010. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :) így máris jobb kicsivel :)

azért éreztem furin magam mer semelyik ismerősőmnek nincs ilyen baja :S és egyszerűen azt hittem nekem van valami bajom :S de ezekszerint nem csak én vagyok így vele :):S

2010. júl. 23. 00:28
 4/7 anonim ***** válasza:

én csak szivizek..de az ugy jön hogy akárkinek mondom.

a páromra soha egyetlen becécést sem mondtam.maximum a nevét cifráztam. bence pl: bencusskám.

de semmi nyuszi kicsim picim életem:)

2010. júl. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

mikor mondta hogy szeretlek, alig bírtam kifacsarni a fogaimm közül egy halovány "énis"-et, attól függetlenül, hogy fülig szerelmes voltam belé. Becézés? Jézus sohasem ment! A nevén se szólítani. Max. Édes. Az is csak msn-en. Mi ilyenek vagyunk, elég zárkózottak ebben a témában, szerintem nincs mit tenni.

Egy 14 éves lány

2010. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki más....én 1 év utàn mondtam először páromnak hogy:"bírlak":) 4 éve eggyütt vagyunk és van egy kislányunk is....nekem sem megy ez az érzelgősdi!!!ha barátodat nem zavarja akkor ezen ne problémázz!
2013. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A humor a megoldás. Először találj ki valami szokatlant. Pl: Édesdrágabocimackóm, az ilyenek vagy ehez hasonlók eveszik a dolog élét és ezáltal átmenetet képeznek a kétfajta hozzá-állás között. Ha ez megvan képes leszel kimondani, hogy szivem. Gyakorlati előnyökkel is jár, egy szexi becézéssel eléggé fel lehet izgatni egy fiut vagy rá tudod venni dolgokra. 16/f
2013. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!