Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tűzoltó, rendőr barátnők,...

Tűzoltó, rendőr barátnők, feleségek, a ti párotoknál is gyakori, hogy éjszaka minden neszre felriad és készenlétbe áll? Időnként az infarktus kerülget, úgy megijedek tőle!

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az unokanővérem férje katona volt, Irakban is szolgált egy ideig. Az esküvőjükön eldurrant egy lufi, ő pedig levetette magát a földre és szemmel láthatóan a fegyveréért nyúlt...szerintem ez munkahelyi ártalom náluk, valahogy túl kell lépni rajta! :)
2010. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose voltam készültségbe szabadidőm alatt:-)

Igaz,minden egyes telefon hivásra ugrottam,mert ugye bármikor berendelhetnek,de csak amiatt voltam ideges h szabadidőmbe is a Céghez kell bemenni,és mindent hozzá igazitani. Igaz ezt vállaltam ezzel a munkakörrel:-)

egy rendőrnéni

2010. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy mosolyogtató sztori jutott eszembe. Ez pont a fordítottja:


Egyszer egy sörözőben voltam, ahol apám ivott, és levittem neki a durranós sörnyitót (BOBO-shopos* termék), és a törzsvendégeknek azt adtuk át, hogy nyissák ki a sörüket. Mindenki egy kicsikét megrezzent. Egyik fickó nem. Majd mosolyogva mondta, hogy neki ez semmi, ő 5 évig volt katona. (A Szovjetúnióból jött, és a szovjet időkben az bizony 5 év volt.)



*olyan bolt, ahol tréfás-vicces tárgyakat árulnak

2010. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik sem vagyok viszont szolgálatot adtam (nem szeretném írni hogy hol) és állandóan úgy aludtam mint nyúl az árokba. Egyszer a férjem nézett egy filmet én meg aludtam és a filmben a csávó mobilja úgy csörgött mint a szolgálati telefonom. Na azt a pattogást amit levágtam, férjem alig tudta velem megértetni hogy ez a filmben volt.

Most 2 pici gyerekkel vagyok itthon de (4 hónapos, 2 éves) de esküszöm nyugalom szigete az életem pedig éjszaka is kelek a kicsihez szoptatni meg a nagyobbhoz is keltem 3x is 1 éves korig.

2010. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre van "kihegyezve", - próbáld valahogy természetes viselkedésnek venni ezt, - mert az Ő részéről ez vált természetessé.

Amikor "ájvékol" némelyik ember, hogy a rendőr, a katona, a tűzoltó,... "40 évesen elmehet nyugdíjba", akkor erre nem gondolnak - úgy, ahogyan arra sem, hogy előlük sem volt elzárva ilyen hivatás választásának a lehetősége.

Ez is azok közé az adottságok közé tartozik, amelyet nem lehet megfizetni, - és ezeknek az embereknek a többsége ebben a készenléti állapotban éli le az életét.

Nem fog megváltozni, - ilyet ne is remélj, - próbálj meg "nem vele kelni"!

2010. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mindenre felriad, meg nem is alszik olyan mélyen, de engem nem zavar.:)
2010. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, picit megnyugodtam! Igazából őt is féltem, mert iszonyú idegi feszültség lehet benne ilyenkor, vagy nem tudom..Bár a válaszok szerint nem mindenkinél jelentkezik ez. Gondolom munkakör függő is.

Szegény Irakban szolgált katona, aki a lufidurranást lövésnek hitt... azért ez nagyon ott lehetett azon az esküvőn...

2010. szept. 21. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, nagy volt az esküvő, de sajnos azóta már elváltak, mert közben a férj rászokott az alkoholra és ez tönkretette a házasságukat és meg is csalta egy munkatársával az unokanővéremet! :(

2010. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem is katona, már többször is volt külföldön (Irak, Afganisztán) és éjszakánként többször is felriadt még a gyereksírásra is. Nálunk is volt olyan amit az első írt, csak éppen vihar volt. Én is sokszor megijedek elég rendesen.
2012. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!