Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyu minden...

Mit csináljak? Anyu minden közösségi portálon fenn akar lenni. Már van neki iwiw, myvip. És most kitalálta hogy Facebookon akar lenni.

Figyelt kérdés
De én nem vagyok hajlandó megcsinálni neki... Nem akarom hogy rajta legyen.. Egyrészt ott jól elhülyéskedünk a barátokkal.. Másrészt nem akarom hogy ott olvasgasson utánam ! Köszönöm a válaszokat.! 17L
2010. szept. 19. 18:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

öhh.ha nem akarod h fenbn legyen ne rakd fel.xD

Vagy mondd nekji,hogy ha ennyire mániákus rakja fel magát ő...


Vagy ülj le vele beszélgetni,és vedd kérdőre mi ez az egész.Lehet h csak féltékeny,mertte még olyan fiatal vagy meg ilyenek...

2010. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Akkor ne csináld meg neki,és kész..Mi itt a gond?

Amúgy meg nem sokat tudsz tenni ,mert ha annyira akar úgyis regisztrálja magát..Olvasni anyukád is tud,és nem olyan nehéz megcsinálni..

38/N

2010. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
85%
Megcsinálhatod neki a regisztrációt, aztán te a saját adatlapodon tilthatod őt, így semmilyen kapcsolatba nem tud veled lépni, és szerintem azokat sem láthatja amiket te írsz. De ez nem biztos
2010. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen ugyanebbe a helyzetbe vagyok!Sajnos nem tudok semmit se csinálni,csak mondani hogy óó biztos majd téged teszlek fel,meg minek rakjam fel ha senkit se ismer?

13/L

2010. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy nem akarom hogy fenn legyen de elkezdi hogy ő fizeti a netet, ha nem rakom fel akkor nekem kell kifizetni meg hogy szégyellem...
2010. szept. 19. 18:19
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

... Tipikus tini probléma. Ne haragudjatok de ez butaság. Eleve ha olyanokat csináltok, amiket szüleitek előtt ennyire szégyelltek, mi a fenének csináljátok mindenki előtt az interneten?... Ezen gondolkoztatok már?


Én jóban vagyok anyámmal, ő is fent van ezeket az oldalakon amiket említettél, de nekem ez eszembe se jutott, pedig én se vagyok öreg, sőt... Mi ha együtt megyünk valahova, én merek előttük inni, a barátaimmal hülyéskedni, a barátommal lenni.. Megmondani amit gondolok.


18/L

2010. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Rakd fel, utánna meg változtasd meg a jelszavát. Az újjelszó megerősítős emaileket meg töröld ki.
2010. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Pluszban én is mondok néha olyanokat, amik idiótaságok, tipikus tizenéves hülyeségek, sőt káromkodok is ... De úgy látszik a szüleim toleránsabbak. Hát, részvétem.
2010. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem..Van valami titkolnivalód amit a világnak elmondhatsz de anyádnak nem??

Én is fent vagyok közel 40 évesen,és bizony vannak barátaim ott is..A fiam és a lányom is fent van,de nem igazán érdekel,hogy mit írogatnak..Ha olyan akkor úgyis elmondják..

Ha nekem a lányom ennyire ellenezné,tuti berágnék rá! Nehogy már ő dirigáljon nekem!Ha titkolni valód van anyád előtt akkor ne írd ki az egész világnak,hanem tartsd titokban..

2010. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nincs titkolni valóm!!
2010. szept. 19. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!