Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jártok valakivel, Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jártok valakivel, Facebookon vagy IWIW-en beállítjátok a lapotokon, hogy "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
Van ennek jelentősége vagy semmi?
2011. aug. 2. 20:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%

Én nem.

Felnőtt ember vagyok. El is felejteném, hogy mi van beállítva,nem is érdekel.

2011. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert mindenki azon csámcsogna. Szerintem nem kell világgá kürtölni ezt.. ez egy magán dolog, kettőnknek kell örülnie, nem a fél világnak.
2011. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ha amúgy nem vagy aktív használója ezeknek az oldalaknak,nem fontos,de ha egyébként minden nap posztolsz valamit, akkor ezt is illik.
2011. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
Néha igen, néha nem, szóval nem foglalkozom ilyen apróságokkal. A fiatalok nagy része megszeretné osztani a világgal, hogy neki igen is van csaja; pasija minden héten kettő, ezért változtatja folyton a kapcsolatát. Szerintem elég gáz, hogy láthatólag az adott személynek minden héten más a családi állapota. Az még gázosabb, hogy erre még büszke is. Konkrétan itt facebookról beszélek, mert csak itt szoktam tölteni az időmet, azt a napi öt-tíz percet, amik alapján leszűrtem ezt.
2011. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

másképp kérdem.


Ha a párotok nem hajlandó beállítani ezt, mit szólnátok? Valahol mégis arról szól ez hogy nem akarja ezt vállalni, nem?

2011. aug. 2. 20:43
 6/37 anonim ***** válasza:
67%

Vagy gyűlöli, hogy irányítják. Ez az ő adatlapja, azt ír ki, amit akar.

Engem is idegesítene ha valaki beleszólna.

2011. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sok ideig nem volt kirakva családi állapotom, aztán eltelt 1 év a kapcsolatomból, akkor kiraktuk :D
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, hogy nem akar felvállalni. De lehet, hogy csak nem akar foglalkozni ilyen apróságokkal. Meg az ő adatlapja, hagy csinálja azt, amit ő akar, nem szép dolog befolyásolni mást.
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Ha szeretne kiírná.Csak tudod amíg a netezés a sok nyomoréknak arról szól,hogy pasizás vagy csajozás addig nem vállalják fel.
2011. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%

egyik haverom mondta egyszer: hát, már fél éve járok a nőmmel, bejelölöm már iwiwen :D

szóval nem kell foglalkozni az ilyen oldalakkal.

2011. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!