Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, hogy valamelyik családtagom folyamatosan lenyúlja a pénzem?

Figyelt kérdés

Ma is 20 ezret. Most majdnem 2 napig ingyen dolgoztam, qrvajó...

Hiába dugom el, előbb utóbb megtalálja.

Szerintem mostmár mindenpénzem a számlámom tartom majd.

19/f



2022. jún. 30. 06:52
1 2 3 4 5
 31/50 Drakula ***** válasza:
96%

30-as

van egy alak aki folyton azt irja "kretén".

Én meg írom hogy "miért"

Az oldal trágárság miatt törli a kommentjét, az enyém meg enélkül értelmetlen igy azt is.

A kérdező ebbe beleszált a "gyökér"-rel, én meg erre mondtam hogy hárman vagyunk.

Aztán mindenkit töröltek.

2022. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
94%

Hj, értem...

Csak mert a mostani sorrend szerint az én hsz-om volt a 27-es, és így nem értettem... :-D

2022. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 Drakula ***** válasza:
94%

32-es Beszálsz te is?

A kérdezővel már ketten vagyunk, viszont a "kretén"-es még mindig egyedül van...😥

2022. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Mibe kéne beszállnom...???


Én csak felajánlanék a kérdezőnek egy tekercs celluxot meg egy borítékot. Azzal a szekrény hátára vagy aljára fel tudja ragasztani a dugipénzét. :)

2022. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem az érdekelt volna, hogy azthogy kezeljem, hogy szinte felemészt a düh és a csalódottság. Persze, lehet mondani, hogy "Hohó, há' veszett már több is mohácsnál", de akkor is. Rossz belegondolni, hogy én azért a pénzért ebben a hőségben dolgozok, oszt valaki meg csak úgy elveszi. Jó, mondjuk olyan munkám van, hogy az számomra inkább csak szórakozás.😁
2022. júl. 1. 21:31
 36/50 Drakula ***** válasza:
74%
Miért?
2022. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Reggel 6 óra körül én általában már dolgozom heti 6 napban. Arra keltem, hogy bejön a szobámba a húgom, meglátja, hogy itt vagyok és kiment. Azóta kerül és nem szól hozzám. Azthiszem neki kell megköszönni.🙄
2022. júl. 2. 08:06
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kijár neki egy nevelési célzatú elbeszélgetés, a pénzedből vett cuccok elkobzása, valamint a pénz törleszétésnek megbeszélése (autómosás, dolgozós napokra szendvics készítés a számodra és hasonlók, amiben tud neked segíteni).
2022. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem fogom tudni behajtani. Úgyis tagadni fogja, apámat meg nagyon nem fogja érdekelni.
2022. júl. 2. 08:28
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid nem hajlandók megnevelni a tesód, akkor tedd meg te, az ő eszközeivel, hogy érezze a törődést (ha hagyod, ennél csak idővel sokkal rosszabb lesz a helyzet). Elrakod a kedvenc játékát, hogy ne találja meg, aztán ártatlanul nézel. A fél pár cipőjét máshová teszed, hogy keresgélnie kelljen. És figyelsz, vajon mit vehetett ennyi pénzből.
2022. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!