Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, hogy valamelyik családtagom folyamatosan lenyúlja a pénzem?

Figyelt kérdés

Ma is 20 ezret. Most majdnem 2 napig ingyen dolgoztam, qrvajó...

Hiába dugom el, előbb utóbb megtalálja.

Szerintem mostmár mindenpénzem a számlámom tartom majd.

19/f



2022. jún. 30. 06:52
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Nem kisgyerek. 16 éves, lassan 17.

Tudom mit vett belőle valószínűleg. Hisz most 16 évesen már gyereket vár.... Ha normális család lennénk, akkor lehetne mit kezdeni vele, de így nem.

Már korábban lopott apámtól is kisebb összegeket.

Szóval mindenféle drága kajákat eszik mostanában, apának azzal dicsekedett hogy már vett kiságyat is a babának. Mindezt úgy hogy semmi jövedelme nincs, se neki, se a csávójának. Vagyis de, most lesz 1 hete, hogy a csávója elkezdett ott dolgozni ahol én, csak más munkakörben az én ajánlásomra. Tegnap kapott először fizetést..

2022. júl. 2. 09:02
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Piszok jó. :/

Akkor közöld vele, hogy innentől bármikor anyagi támogatásra lenne szüksége hozzád ne forduljon, már előre megkapta.

2022. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
16%

Az a baj, hogy kib#szott nagy bohócok vagytok és beveszitek ezt a végtelen nagy kamut. És aszisztáltok hozzá, meg jó kis pincsi módjára "érdemben" válaszolgattok.

Teljesen nyilvánvalóan soha nem történt meg semmi a történetből. Használjátok már az agyatokat...

2022. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy valaki ezzel jön majd. Sajnos nem kamu, ilyen szép családom van🙂

De nem várom el, hpgy elhigyjétek (remélem jól írtam😅), de attól még ez az igazság.

A szüleink úgy kezdték, mint most a húgom. Anyám 16 éves korától potyogtatta ki a kölyköket egy jóval idősebb csávónak (apám). 6 gyerek után elváltak, ami talán jobb is, de azóta a család minden tagja elindult egy lejtőn.

Szóval, megértem ha nem hiszitek el az ilyen sztorikat, néha még én is elgondolkozom hogy ez tényleg a valóság, vagy csak egy rossz rémálom...

2022. júl. 2. 09:27
 45/50 A kérdező kommentje:

#43 egyébként én is valami ilyesmire gondoltam. Meg hogy megmondom, hogy nem lett volna muszály lopnia, ha kölcsönkért volna, akkor szívesen segítek, de ezek után tőlem semmilyen segítségre ne számítson.🤷‍♂️

Jaa, meg hogy azt hittem többet ér a becsülete.

2022. júl. 2. 09:31
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudod, mire számíthatsz tőle. Próbálj meg mielőbb lelépni onnan.
2022. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
3%

Túltoltad a sztorit kerdező!


Kevesebb több lett volna. Ha érted.. 😂😂😂

2022. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
48 Mondom hogy nem muszály elhinni, csak akkor ne rontsd itt a levegőt. Van elég bajom nélküled is.
2022. júl. 2. 11:40
 49/50 anonim ***** válasza:
0%

Flexi sztori.... Ahogy laposodott a válaszadások száma, jött az új szenzáció, 16éves terhes a tolvaj tesó....


Lesz még további színes fejlemény?

2022. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
a purde eleg sokba fog kerulni . minden penzedet lenyulja majd a 16 eves elles elott allo kishugi. ha nem tartod szamlan a penzedet meg is erdemled a sorsodat. a mai vilagban ennyire zavart nem lehet elo ember.
2022. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!