Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így ezen a...

Miért viselkedik így ezen a héten? Nem tetszem már neki? Én hogyan viselkedjek vele, h ujra a régi legyen?

Figyelt kérdés

van az osztályomba 1 srác, aki a múltéhen tök jófej volt velem:)

Biztosra fogadni mertem vna, hogy bejövök neki, mert annak ellenér hogy 18, ugy csinált mint az oviban: huzgálta a hajam, jófejkedett, nyaggatott, piszkált, bökdösött, egész nap lesem szállt rólam.

De ezen a héten nem is szól hozzám szinte, néha megbök vagy ilyenek, de nemtudom milett vele:(

Én közeledek felé, mert most én piszkálom őt, vissza is bökdös meg ilyenek, szoval reagál:))

De ő azt mondta h azért lett ilyen mert én mondtam neki msnen hogy unom h mindig b*szogat és ezért leállt.:S

Demostmeg olyan rideg, mintha kicserélték volna. Olykor érzem hogy néz, és amikor csak hozzá beszélek zavarban van. De tök rossz, h már nem olyan nyaggatós mint múlthéten:):(

Amugy vele keringőzöm, mert felkért és tegnap is mondta h ő velem akar táncolni és kész, meg tegnap rámírt este msnen:) szóval keres.

de akkor suliba miért ilyen? a közelembe se jön:S


2010. szept. 21. 16:35
 1/9 anonim válasza:
velem pont egy lány csinálja ugyanezt.múlt héten még egyfolytában beszélt meg minden.és mostmár hozzámse szól.nemis keres.ha pedig én keresem(naponta többször hívom stb.)az meg baj.:\
2010. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de tuti tetszem neki még mindig mert rámnéz és ha nem nézek rá érzem h bámul. mert angolon pont látjuk egymást, és akárhányszor ránéztem őis nézett
2010. szept. 21. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól nem biztos h tetszel neki.. tuti nem
2010. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem megilyedt,h nem akarsz tőle semmit.szerintem pl öleld meg amikor találkoztok, vagy vmi és ráfog jönni,h nemkell félnie.
2010. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most tetszettél neki meg igazán , és ő meg fél :D de hogy mitől én sem tudom meg senkimás csak ő maga
2010. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16:50 78%os

hát nemtudom én eddig uyg éreztem hogy bejövök neki:)

Dehát persze lehet hogy nem:/


Utolsó köszi:) Nemtudom mit csináljak, mert én nem szeretek kezdeményezni, de múlthéten olyan jjóóóó volt úgy vele suliba:) mostmeg:S

2010. szept. 21. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nem piszkál a suliban, mert a fiú osztálytársaid azzal cukkolják, hogy tetszel neki. Beszélgessetek sokat, hátha lesz valami.

Jól értettem amúgy, hogy te is 18 körül vagy? Az írásod alapján max. 14-nek néztelek volna.

2010. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

17vagyok:)

hát köszi:D csak siettem az irással mert közben még más dolgom is volt:s bocsi

2010. szept. 21. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
De édibédik vagytok...
2010. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!