Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ossze vagyok zavarodva! Ti...

Ossze vagyok zavarodva! Ti mit tennetek a helyemben? Miert viselkedik igy? Mert nem keresett? Ha keres, hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit masfel eve nagyon szerettem..Aztan egyik naprol amasikra elengedtem mivel o megcsalt en nem tudtam feldolgozni. Egy ideig nem is beszeltunk szerintem ugy gondolja megvarja mig lenyugszom aztan majd ujra keres.. Igy is tortent.. meg a nyaron is csorgott ram, felhivott de nem igazan reagaltam soha, ha csorgott nem csorogtem vissza ha hivott nem mindig vettem fel vagy kozombos voltam vele. Aztan most egy ideje megint el kezdtunk beszelni.. 2 hete hazakisert meg akart csokolni de nem engedtem aztan en bejottem a hazba, o elment haza. 1 hetre ra, kovetkezo talalkozaskor megint jott velem haza, de kb 2 orat vart ram, hogy induljunk el es faradtnak mondta elotte magat aztan valami modon o megis megvart. Hozzank erunk meg akar csokolni, nem engedtem, elkezd puszilgatni nem reagaltam, mar csokolgat en meg akkor sem reagaltam erre o megfogta a fejem ugy, hogy nem tudtam volna elforditani es visszacsokoltam. Utanna megint bejottem. Penteken tortent azota 1x beszeltunk 1-2 szot.. nem keresett.
2010. dec. 15. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd fel h mi a f@sz van....
2010. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most akkor kell a pasi v nem?? mer ha nem akkor ne szórakozzál már..-.-
2010. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívás. Kényszerít. gyenge vagy lelkileg mint a friss harmat. Ha ez kell neked, újra megcsal.
2010. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azert gyengenek nem mondanam magam, mert nagyon szerettem.. labam megremegett a kozelsegeben es megis el tudtam engedni egyik naprol a masikra ;)

szerintem itt nem en szorakozok hanem a csavo, aki nem keresett azota kozben mas lanyokkal csinalja a kepeket es jol erzi magat.

2010. dec. 15. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor hagyd a fenébe! Kell ez neked?

Tudom, mindig a rosszfiúk a sikeresek...

sry

2010. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ hàny évesek vagytok.Ha nagyon bànt téged,hogy megcsalt,akkor ne fogadd vissza,mert nem sok megbànàst tanusitott,a leiràsaidból következtetve.
2010. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!