Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki utálja a munkahelyét? Ki...

Ki utálja a munkahelyét? Ki érzi azt, hogy sokat dolgozik ( 2 ember helyett is ) és nincs megfizetve?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat dolgozom,sokszor le is kell mondanom a kéréseket,pedig csak lakásokhoz járok takarítani..De nagyon jól megfizetnek..Inkább csinálom ezt a munkát több mint 1000 fontért mint otthon ugyanennyi melóval 80.000 forintért..Így nem utálom a munkámat,csak azt sajnálom,hogy nincs több időm rá..
2010. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat dolgozom, nem vagyok megfizetve, de szeretem ezt a munkahelyet, mert szakmámban is vagyok, a főnök is rendes, és a kollégákkal is kijövök.

Szerencsére nem zavar, ha sokat kell dolgoznom, sőt, jobb is, ha lefoglal a munka. Volt olyan munkahelyem, ahol néha órákig nem történt semmi, és majd' meghaltam az unalomtól. Annál nincs rosszabb.

2010. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársakat szeretem,a fönököt nem.Igaz diák vagyok és nem egész hónapban dolgozok de azt a kevés pénzt se kapom meg igazából amit kéne.És ezért nem szeretem.
2010. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én 2 hónapja vagyok szakácstanuló, és egyszer úgy érzem, tetszik és szeretni fogom, máskor meg rühellem és minél előbb repesztenék haza ^^
2010. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En napi 6-7 orat dolgoztam kemeny fizikai munkat 500FTos oraberrel...

Most kulfoldon vagyok, napi 4-5 ora takaritasert, gondozasert kapok havi 350ezer forintot.

Es megis haza fogok menni, mert a penz nem minden.

Tudom, hogy sokan szivesen cserelnenek velem, de inkabb elek otthon a parommal boldogan minimalberert, mint itt egyedul, lelki halottkent.

A penz nem boldogit...

2010. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!