Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a címe Dr Csernus gyermekne...

Mi a címe Dr Csernus gyermekneveléssel kapcsolatos könyvének? Hol lehetne letölteni? Ha van valakinek olcsón megveszem.

Figyelt kérdés

Két szülőtől 3-gyereket nevelnék ,de a neveléssel van egy kis problémám .

Nem tudom őket kezelni.

Segítség a szuper dadus !


2010. szept. 23. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A címe az hogy:ki nevel a végén.ha jóltudom..Csernusnak jó könyvei vannak..de sztem letölteni nem lehet én is kerestem.
2010. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tess:

*****


download nowra kattint, 90 másodpercet vár, desktopos hülyeségre nem kattint, reklámokat nem buzerálja, download file now, tölt, örül



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17:00 nak szúper:)köszy.nekem töltödik
2010. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Csernustól ne olvass semmit.Egy kókler,csak a neve pszichológus.Annak idején egy heroinista volt,aztán mikor nem tudott többé kimenni anyagért,akkor felcsapott önkéntes pszichológusnak.Annyi önbizalma nem volt,hogy pénzt kérjen a foglalkozásokért,a pácienseire bízta,hogy fizetnek vagy sem.Szakmai hozzá nem értését,nemegyszer kiabálással próbálja kompenzálni.A TV tette népszerűvé,és úgy mutogatták mint Győzikét,csak azért hogy szórakoztassa a TV nézőket.A kiadó kiadja a könyveit,mert a média által híresség lett,és ezért hasznot húznak a könyv eladásból.A nő című könyvét olvastam,ami egy primitív zagyvaság,kuszán megírt gondolatmenettel,egy laikus tollából akinek volt némi alkalma megfigyelni az emberi természetet,de eggyetlen szakkifejezést sem ismer.A könyvet a 30-ik oldalnál abbahagytam,mert összehordott hetet-havat,a sajátos egyszerű módján. Olvashatatlan.Úgyhogy a helyedben széles ívben elkerülném a könyveit,mert másra nemigen

jók,mint begyújtani velük a kályhába.

2010. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyanítom kedves utolsó, te nő vagy... Nos feltételezem nem tetszik, hogy magadra ismertél...


Csernus jókat ír, nrm kell ahhoz szakkifejezés, sőt!! Jobb, ha nincs. Kész tényeket ír, és nagyon beletalál...


Olvasd el, és onnantól a te dolgod, hogy hogy vélekedsz róla, és használsz-e belőle valamit.


ezen kívúl még a Suttogó titkait tudom ajánlani:)

2010. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült a letöltés .

Nagyon köszönöm neked .

Sok jó dolog van benne ,ajánlom mindenkinek.

2010. szept. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!