Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "1-2 hete már nem szerelemmel...

"1-2 hete már nem szerelemmel gondolok rád" - ez végleges? Vagy visszafordítható? Teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés

Mostanában sokat veszekedtünk, a munkahelyi stressz ette a kapcsolatunkat, mindketten rossz időszakot éltünk, és ezt találta mondani (némi alkohol után, telefonban). Azt mondta, a kapcsolatunk elején nagyon szerelmes volt belém, de most már ez van (viszont feléleszthetnénk még). Majd' megölt ezzel, leraktam a telefont,és több órahosszáig nem reagáltam a megkeresésére.


Utána viszont (mint később kiderült) féltékenykedett, keresett, hogy hova mentem, és felhívta a legjobb barátomat, akire nagyon féltékeny, mert azt vette a fejébe, hogy nála "vigasztalódtam" (nem így volt)


Aztán (személyes találkozásnál) azt mondta, "nagyon szeret" (de hogy szerelemmel vagy nem azt nem tudom és RETTEGEK MEGKÉRDEZNI!) és próbál változtatni azokon a dolgokon, amik miatt tönkrement a kapcsolat. Együtt aludtunk,minden normális volt, nem beszéltünk arról, amit mondott.


Én teljesen rosszul vagyok, tegnap amikor ezt megmondta (telefonban) pánikrohamot kaptam, ma meg ha csak eszembe jut, elfog a sírás.

Meg aztán ha az első évben ilyet csinál,mi lesz később?És miért bántott ezzel, hogy elmondta, ha meg nem érzi végérvényesen visszafordíthatatlannak? Azt hittem,beledöglök, úgy fájt, én nagyon szeretem őt (szerelemmel)


Megkérdezni nem merem, mert rettegek a választól. Így meg nem bírom idegekkel.


2010. szept. 26. 20:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Másik nő 100 % , hogy nincs a dologban.
2010. szept. 26. 20:38
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Sokszor kiszalad a szánkon olyan amit nem gondolunk komolyan és meg is bánunk,de már nem tehetünk semmit.

Ne rágódj ezen,szerintem bizonyitja a mostani viselkedése,hogy még szerelmes.

Én volt,hogy egy stresszes időszakban azt mondtam a férjemnek,nem szeretlek már.Nagyon megbántam mert nem volt komoly,csak az akkori helyzet hozta ki belőlem.

2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

Na igen,csak hogy amikor mondtam neki utána,hogy "sejtettem, hogy nem mondtál igazat" akkor nem tudta miről van szó. Annyit szerintem nem ihatott, hogy ne emlékezne, de ráhagytam,mert nem merem a kérdést feszegetni. Azt mondogatja, hogy próbál változtatni azokon,amik ezt okozták.

2010. szept. 26. 20:47
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Az én párom is mondott hasonlót nekem, ittasan, miután veszekedtünk. Aztán másnap már ismét mindennél jobban szeretett. Én is mondtam már neki hasonlót, de csak dühből. De már jópár év eltelt azóta.


Szerintem felejtsd el és tedd túl magad rajta. Ha bizonyít, akkor biztos lehetsz affelől, hogy csak "nyelvbotlás" volt. Ha meg nem, akkor azért fogtok eltávolodni egymástól, nem pedig azért mert ezt mondta.

2010. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok veszekedésből előbb-utóbb szétválás lesz.
2010. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok,ezen ne rágódj a férjem is volt,hogy dühösen mondott valamit és másnap nem emlékezett rá.

Azt mondta azért mert nem volt igaz és nem is foglalkozott vele.Ez csak dühből jött.

Nála is ez van hidd el.Ne is kérdezgesd,nem emlékszik ő sem,nem foglalkozik vele,mert nem igaz.

2010. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Látom, sokan biztatnak, én viszont a tapasztalatamból csak az ellenkezőjét tudom mondani.NEkem is annak idején a volt párom nagyon szeretett, majd kiderült, hogy nem szeret már szerelemmel, de szeret, de nem szerelmes.Akkori fejjel nem ültünk le megbeszélni, hogy mi okozhatta ezt, majd csak arra emlékszem, hogy mondtam, hogy vigyen haza azonnal, s vittem a cuccaimat, mert kiderült, hogy a közelbe volt egy másik lány is, akit megismert, de nem tud közöttünk választani.Én megkönnyítettem a dolgát, szakítottam vele.De fájt, sokat sírtam.Szerintem ti is üljetek le, mert szerintem, ha valakit szeretünk, akkor nem mondunk ilyeneket, nem bántjuk, s együtt kellene helyre hozni a gondokat, változtatni a dolgokon, de csak akkor tudjátok, ha megbeszélitek, hogy kinek mi fáj, mi zavarja, vagy mi bántja.
2010. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy ha valakit szeretünk, nem mondunk ilyet...Próbálom mindkét álláspontot megfontolni. Azóta minden jó, és azt mondta, eltúlozta, és nem így van... Azon vagyok, hogy megbocsátom, de ne múljon feledésbe, szóval meg fogjuk ezt beszélni... Egyáltalán nem vagyok még nyugodt. Bár esetünkben nincsen semmiféle más nő.
2010. szept. 27. 19:44
 9/20 A kérdező kommentje:
Azóta azt mondta, sajnálja (hitelesnek tűnik), eltúlozta, és újból kedves, normális, de engem egyáltalán nem nyugtatott meg. Szerintem sem normális,hogy egy kis probléma ilyen súlyos mondanivalót vált ki belőle.
2010. szept. 29. 10:58
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bizonytalankodik,talán másra számított veled!

Úgy érezheti,hogy nem te vagy az igazi!

Szerelemmel már biztosan nem szeret,a szerelem csak akkor mondat ilyet az emberrel ha valamiért le kell mondani a másikról és ez fáj!Az esetetekben erről szó sincs!

A részeg ember többnyire igazat mond!

2010. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!