Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem már nem szeretem...

Ha úgy érzem már nem szeretem a férjemet 12 év után ez még visszafordítható szerinted?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem visszaforditható. En tegnap pl. ùgy éreztem, hogy nagyon megutàltam, ma meg màr élni sem tudnék nélküle. Miért érzed ùgy, hogy màr nem szereted, mivel vivta ki nàlad, hogy ezt érzed?

Ja és több éves hàzasok vagyunk.

2011. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De nem mindegy, hogy érted.

Nem vagy bele szerelmes, de tudsz vele szeretetben együtt élni? - Mert ez 12 év után normális.

Már el sem bírod viselni?

2011. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van valami oka.Próbáld elövenni a szép emlékek gondolatait,fényképeit!!Hátvégén csináljatok egy szép estét.Dobd fel valamivel...

Mélypontok minden házasságban vannak.

Mink 13 éve vagyunk együtt ebböl 5 év házasság 2 kisgyermek. :)

2011. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam is vannak időszakok, amikor úgy érzem, hogy ennyi volt és kész, nem bírom tovább, már nem szeretem, nem is fogom. aztán eltelik pár nap, egy-két hét, és minden megy tovább úgy ahogy volt :) de ezek az időszakok időről időre előjönnek, ha nagyobb problémák nincsenek, emiatt ne lépj hirtelen mert lehet, hogy megbánod. viszont ha hosszú ideig így van, beszéljetek róla
2011. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem érzem azt a nagy szerelmet mint korábban. Mi nagyon-nagyon szerelmesek voltunk egymásba. Az utóbbi pár évben pedig mind a ketten éreztük, hogy enyhült ez a nagy érzés. Közben gyerekünk született és azóta én egyre kevésbé érzem azt hogy szerelmes vagyok belé. Csak szeretem, tisztelem. Ő viszont mondogatja sokszor hogy mennyire szeret engem (minket).
2011. szept. 29. 10:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzek nagy szerelmet 13 év után, de amit most érzek, az sokkal erősebb kötelék, mint a szerelem. A szerelem elmúlik egy idő után és ilyenkor az ember mindent olyan sivárnak és laposnak, hétköznapinak érez. Ha ezen túl lépsz, rájössz mi az az igazi kötelék.
2011. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj biztosan nagyon szereted a férjedet és annàl jobb nincs is,amikor mindig mondja neked, hogy szeret. Meg kell tanulni élni azzal, hogy màr nem làngolunk, mert az élet nem habostorta akadnak problémàk,amelyek kioltjàk a làngokat.
2011. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor úgy van, ahogy gondoltam. Kérdező, teljesen normális, hogy a szerelem szeretetté alakul.

Általában ez 12 évnél jóval korábban következik be. A lángolás max. 1-2-3 éveig szokott tartani, és hormonális változásokkal magyarázzák.

Te ennél jóval hosszabb időt "kaptál". A fontos az, hogy a szeretetet meg tudd őrizni.

2.

2011. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak ez annyira bánt és hiányoznak is azok a nagy érzések.
2011. szept. 29. 11:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól megvagytok akkor mi a baj?A szerelem mindenkinél elmúlik,átalakul.

Mi sem vagyunk már szerelmesek,nehéz volt elfogadnom hogy elmult de ez teljesen normális egy pár életében,az a jó ha a szeretet kötödés megmarad a másik iránt,aztán kitudja néha néha ujra fellángolhat a tűz.10éves kapcsolatban vagyok.

2011. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!