Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes hinnem neki, ha...

Érdemes hinnem neki, ha évekig megcsalt?

Figyelt kérdés
Közben meg otthon nagyon szeretett engem,semmi okom nem volt gyanakodni.Azt hittem példás a házasságunk.Persze könyörög,hogy bocsássak meg neki.Nem tudom,hogy hihetek-e neki.Van itt olyan ember,akinek érdemes volt újra kezdeni,ilyen előzményekkel?Kérem,olyanok válaszoljanak,akinek van hasonló tapasztalata..
2010. szept. 26. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

Én adtam még egy esélyt, nem érdemelte meg...

Azóta elváltunk, és jelenleg normális mederben folyik az életem, de nehéz volt kiheverni.

Kíméld meg magad a "nehezétől", váljatok el most...

2010. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha vissza is fogadod, folyamatosan ellenőrizd. 0 magánélet.
2010. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mindent megígér,még azt is,hogy ügyvédhez megy és mindent rám hagy ha még egyszer megteszi.Teljesen összezavar,nem tudom,hogy mi lenne helyes..
2010. szept. 26. 22:01
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem érdemes,ne álltasd magad.
2010. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%

Engem kétszer csalt meg a párom. Egyszer megtörtént, megbocsájtottam. Ismét megtörtént, megbocsájtottam...már együtt vagyunk ismét 2 éve, de nem tudok bízni benne. Egy gyanús telefon, vagy épp nekem nem veszi fel és kiakadok. Mert az első gondolatom az, hogy megint. Ha a haverokkal iszik meg egy sört, is nehezen hiszek neki.


A bizalmatlanság megfertőzi a kapcsolatot. Nem vagyok boldog mellette:(

2010. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én életemből egy példa. Mindenki szerény, zárkózott, rendes embernek ismerte a volt férjemet. Én voltam a hülye nő, akit a családom lehurrogott, hogy ilyen jó embert nem becsülök. Az első félrelépését is megéreztem, és az összes többit meg megtudtam. Elváltam, na a kedves család mindennek lehordott, stb. nem részletezem. És mit ád a jó Isten!!Na most figyelj és kapaszkodjál meg. Lett egy rendes második férjem, akivel már nagyon hosszú ideje házasok vagyunk. Úgy hozta az élet, hogy a volt férjem cuccai hozzám kerültek, és a táskájában egy nagy borítékban ott voltak az ő kis titkai. Rengetek fotó, különböző nőcskékkel. Egyiket-másikat még ismertem is. Átölelve, ölébe ültek, puszi-csók. És akkor annak a személynek ezeket a fotókat, aki legjobban dicsérte a pofájába vágtam, de olyan dühöt éreztem, azt hittem szétrobbanok. - Na nesze b.meg, itt a bizonyíték! Lehet ugatni!
2010. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem.Én is ezt hallottam,hogy a férjem a tökéletesség.Az is volt az én szememben is...Eddig.Ezért nehéz.Neked pedig sok boldogságot.
2010. szept. 26. 22:12
 8/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Üzenem neked, meglehet próbálni, de soha többet nem lesz olyan a kapcsolatotok mint azelőtt. Vigyázz nehogy felöröljön ez a helyzet. Én is az idegösszeomlás szélén álltam,és úgy döntöttem első az egészség és a gyermekem, a többi majd jön magától. És jól döntöttem.
2010. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Bizalmat elveszteni könnyű, visszaszerezni átkozottul nehéz.


Ha egyébként megbízható, erős akaratú, őszinte, gerinces ember, aki megbotlott (évekig...), akkor volna remény. Szerinted ilyen a férjed?

2010. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
:
2010. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!