Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban hogyan kell...

Egy kapcsolatban hogyan kell fenntartani a pasi érdeklődését? (legyen ez házasság vagy csak párkapcsolat) Ti milyen praktikát alkalmaztok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Éppen most olvastam ezt az idézetet egy másik kérdésben:


"ha egy nőnél a pasi biztos a dolgában, mert az mindig "kéznél" van, akkor"unatkozni" kezd "várólistára" helyezi és megnézi kit tudna még felszedni

egy nőnek állandóan fennt kell tudni tartania a férfi érdeklődését, jobb is ha bizonytalanságban vannak tartva, mert csak így érzik, hogy udvarolni, harcolniuk kell "


A kérdésem az lenne, hogy hogyan kell fenntartani a pasi érdeklődését, mit kell csinálni, hogy érezze rezeg a léc alatta??


2010. szept. 27. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy komoly kapcsolatban ez nem így működik. Legalábbis nálunk nem. Mit mondjak, nem teszek semmi különöst hogy "fenntartsam az érdeklődését". Csak egyszerűen vagyunk egymásnak, segítjük egymást, szeretjük egymást...beszélgetünk...sétálunk...ölelkezünk....

Nem járok fodrászhoz hetente, hogy csinos legyek, nem fogyókúrázok, nem sminkelek stb erre nincs szükségem e nélkül is nagyon szeretjük egymást. Az a kapcsolat ahol az érdeklődést "fenn kell tartani" nem őszinte és csak látszat az egész...

2010. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd már készpénznek, amit egy darab ember beír erre az oldalra, hogy szerinte hogy működik a világ.

Praktika = manipuláció. Tehát a férfi nem téged szeret, hanem egy játéknak a része, amiben eléred, hogy szeressen. Nem szép dolog.

2010. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
FŐZZZZ!!!
2010. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem manipulálnám a férjem ezzel-azzal, hogy a végzetek asszonya maradjak neki. Az már rég sz@r lenne. Természetesen viselkedek adom aki vagyok nem hazudok, gondoskodok, mindenek előtt szeretek---és vállalom azt ha ő így le akar lépni akkor menjen szabadon. Nem teszem a személyes boldogságomat a kapcsolattól függővé, tehát nem vagyok naív.

Ez egy jó praktika...mondjuk az őszínteség.

2010. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyet. Nem bírom a játszmákat. Őszinteséggel sokka többre megy az ember.

33 házas nő

2010. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vagy elfogd igy-mivel igy ismert meg engem-vagy továbblé.

Nem vagyok hive a manipulációnak, bár tudom, sok nő előszeretettel használja a cél érdekében.

Persze ez nem azt jelenti, hogy néha nem lehet vmi kis izgalmat,változatosságot belecsempészni egy kapcsolatba, de nehogy már ebből álljon az életem/életünk,hogy mindig azon agyaljak,hogy "tartsma meg".A fene megette azt a kapcsolatot,ahol már játszmázni kell!

Tudom...ha kimondod:szeretlek édes,nyeregben van..a legtöbben erre igy reagálnak.

Én ezzel nem értek egyet! Hagy mondjam már ki, amit szeretnék,és ezzel senki ,ő se éljen vissza.

Mivel ő se azon mesterkedik, hogy naponta szinházasdtit játszik nekem a változatosság gyönyörködtet elvén,elfogadom ilyennek, mert igy ismertem meg.Attól még nem uncsi egy kapcsolat, hogy őszinték vagyunk és csakis önmagunkat adjuk.

2010. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs a pár helyesirási hibáért, csak siettem...:)
2010. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én CUKI vagyok, nekem ez a csáberőm ;D :D :D :D :D
2010. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez így hülyeség...

és azt sem tartom jó ötletnek, hogy éreztetni szeretnéd vele, hogy rezeg a léc...ebbe ugyanúgy bele fog unni és keres olyan valakit, akinél nem kell folyton azon görcsölnie, mikor rúgják ki, mert nem udvarol eleget...

2010. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy már ezer éves ez a kérdés,de mekkora hülyeség ez a válasz,amit idéztél,kérdező!Én olyannal szóba se állok,aki nem nyújt nekem elég biztonságot!És gondolom itt a féltékenyítésre gondolt,de aki ilyet csinál a párjával,az több,mint gusztustalan.
2013. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!