Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tulajdonképpen mit...

Most akkor tulajdonképpen mit is várnak tőlem a családtagjaim? Üljek a koli szobába, de pasizzak? Hogyan? Mi ebben a logika? 20l

Figyelt kérdés

Leszögezném, nem szeretnék megfelelni semmiféle elvárásnak, csak szeretném érteni a logikájuknak. :D

Sokat rugóznak azon, hogy miért nem beszélek többet fiúkkal/férfiakkal, miért vagyok szingli. De így a szüleimtől kezdve a nagynémig kb mindenki ezen van ki.

Aztán ha bárki is rámír a családból, és nem írok vissza, jön a következtetés, hogy akkor nem is vagyok a koliban, miért nem vagyok ott. De így rendesen felháborodva, minden egyes alkalommal, amikor nem órán vagyok éppen, hanem csak kimozdultam bárhová is. És tök mindegy, hogy most este tizenegy van, vagy koradélután. Konkrétan olyan, mintha azt várnák, hogy üljek a szobában, ahol nyilván csak a lány szobatársaim vannak, de azért legyen már pasim. Ezen logika alapján mégis hol kellene ismerkednem? Vagy mi az elképzelés? :D


2022. okt. 22. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Mond nekik lehet hogy terhes vagy, Ne félj be állnak mint a gerej, majd később nem is egy darabig békén hagynak .
2022. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Miért kell egyáltalán beszámolni vagy válaszolni ezekre? Ahogy elmentem a koliba a magánéletemről meg hogy hol vagyok pontosan annyit tudtak amennyit én elmondtam. Felnőtt ember vagy.
2022. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem kell beszámolni, nem is számolok be. De azért nem egy agysebészet kitalálni 20 év ismeretség után, hogy ha programok van másokkal, akkor nem nézem az üzeneteimet, mert ha tanulok/filmet nézek akkor annyit válaszolok, hogy nem érek rá, amúgy meg annyit sem. Meg enélkül az infó nélkül se nehéz kitalálni, hogy ha nekem nincs mobilnetem és csak akkor vagyok elérhető ebből adódóan, ha wifi közelben vagyok (ami koli és egyetem környéke, vagy vasútállomás, vagy otthon.), tehát ha ez nem áll fenn, akkor nem a koliban vagyok. :D
2022. okt. 22. 18:49
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Közötök? Semmi.

Egyébként szép ez az új ruha, amit viselsz, hol vetted?


Ha ebből sem értenek, akkor következetesen ignorálni kell a témát.

2022. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#7 Azt a komolyat is meg kéne ismernem valahol, nem? :D Vagy most az lehet az elképzelésük, hogy majd valakit megismerek két óra közti szünetben, és természetesen vele se találkozgatok egyetemen kívül, mert mégis mit keresek bárhol is, ami nem az egyetem, vagy a koli? :D
2022. okt. 26. 19:56
 16/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
20 évesen lehetne annyi sütni valód hogy megmondod hogy szálljanak le minden percedről nem óvodás vagy,csak elmehetsz a boltba mondjuk 20 évesen anyuék engedélye nélkül, lol. Ha lesz pasid majd tiltani fogják, borítékolható mert a kontroll náluk kell legyen, ha lesz férjed a gyereken fognak nyávogni hogy hányat kell le gyártani.. Tipikus és ezek csodálkoznak ha a kamasz vagy felnőtt gyerekeik szépen hazudni kezdenek a levegő vételükről is ..
2022. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 NTBS ***** válasza:
100%
Legyél jó kislány és találd meg az igazit egyből.
2022. okt. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!