Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tulajdonképpen mit...

Most akkor tulajdonképpen mit is várnak tőlem a családtagjaim? Üljek a koli szobába, de pasizzak? Hogyan? Mi ebben a logika? 20l

Figyelt kérdés

Leszögezném, nem szeretnék megfelelni semmiféle elvárásnak, csak szeretném érteni a logikájuknak. :D

Sokat rugóznak azon, hogy miért nem beszélek többet fiúkkal/férfiakkal, miért vagyok szingli. De így a szüleimtől kezdve a nagynémig kb mindenki ezen van ki.

Aztán ha bárki is rámír a családból, és nem írok vissza, jön a következtetés, hogy akkor nem is vagyok a koliban, miért nem vagyok ott. De így rendesen felháborodva, minden egyes alkalommal, amikor nem órán vagyok éppen, hanem csak kimozdultam bárhová is. És tök mindegy, hogy most este tizenegy van, vagy koradélután. Konkrétan olyan, mintha azt várnák, hogy üljek a szobában, ahol nyilván csak a lány szobatársaim vannak, de azért legyen már pasim. Ezen logika alapján mégis hol kellene ismerkednem? Vagy mi az elképzelés? :D


2022. okt. 22. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Voltmar.

Ez csak ilyem szokasos hulyeseg a szulo-gyerekek kozott , majd lecseng ez is, nem lenyeg.

Egyik fuleden be, masikon ki. Emiatt nem kell meg 100 kerdest kiirnod, felesleges.

2022. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem volt még ez a kérdés. Soha nem írtam ki olyan kérdést, ami arról szól, hogy azon menne a problémázás, hogy eljárok helyekre. De "kösz" a teljesen off kommentet.... :D
2022. okt. 22. 13:04
 3/17 Kólauborkával ***** válasza:
80%

A legjobb helyre jöttél, menj az ismerkedés témakörbe és szerintem nem tudod majd levakarni magadról….a sok 40-50 évest.

Talán korod beli is lesz, egy próbát megér.


A logikát nem értem, viszont a probléma ma könnyen megoldható.

2022. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak miről beszélgetni egymás között és kellene nekik valaki, akinek az életéről mehetne a témázgatás.
2022. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Jaja, akkor a 20 eves kolis lany nem te voltal multkor, kvazi ugyanezzel a stilussal es problemaval.

Kerdezo, nem baj, csak ne hazudjal mar kerlek :D

Igazabol ez tenyleg csak azert lenyeg, mert halal felesleges errol tobb kerdest kiirnod. Ok nem valtoznak, te meg mar 20 eves vagy, ideje lenne megtanulnod kezelni a problemat.

Szard le oket, kesz.

2022. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5 Arra a kérdésre gondolsz, ami arról szól, hogy a kérdező keveset beszél a férfiakkal a családja szerint, majd fel van sorolva egy csomó, hogy ez miért nincs így? Hol írtam, hogy az nem én voltam? Sehol. Azt mondtam, hogy amit itt, azt még nem kérdeztem meg. Márpedig azt, hogy miért várnak tőlem két totál ellentmondásos dolgot, azt nem kérdeztem sehol.

Amúgy írtam, hogy nem akarok semminek megfelelni, tehát mondhatjuk, hogy tulajdonképpen szarok rá, amit mondanak. Csak kíváncsi vagyok, hogy miért akarnak két tök ellentmondásos dolgot tőlem. Ennyi.

2022. okt. 22. 13:14
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Azt várnák, hogy komoly pasasod legyen, aki egyetem után feleségül vesz, gyerekeitek lesznek.


Ha nem egy számukra is megnyerő pasast látnak az életedben, hanem titkolózást, akkor azt hiszik hogy sok pasassal dugatod magad, ezt az életmódot élvezed... (Amit nem érezbek tisztességes lányhoz illőnek.)

2022. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Márpedig meg akarsz nekik felelni, és rugózol rajtuk.
2022. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
92%
Ja ez ilyen tipikus szülői fcuk-logic. Anno velem általánosban csinálták ezt. Soha nem mehettem sehova, nem beszélhettem senkivel, aztán amikor betöltöttem a 15-öt, nekem szegezték, hogy mi az hogy nincs udvarlóm :D
2022. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
20 évesen nem a szülőktől kell függeni.
2022. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!