Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok együtt élni a...

Nem tudok együtt élni a szerelmemmel. Érdemes folytatni és próbálkozni azzal, hogy mindez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Egy zsarnok önimádó ember lett belőle. Most már mindennaposak a veszekedések és kiabálások. Odáig jutottam, hogy örülök amikor nincs itthon. Teljes mértékben támogattam Őt mindig mindenben, de elfogyott az erőm. Semmibe vesz. Régen nem így volt. Most már titkaink vannak egymás előtt. Már csak az Ő érdekei fontosak, az Ő munkája, az Ő élete. Azt viszont elvárja, hogy a nyomában legyek mint árnyék. Segítsem a karrierjét. A kollégái előtt dicsekszik a "nejével". Mások előtt istennőként kezel, de itthon megváltozik. Gyanúsítgat, ellenőriz. Irányítani akar. Nekem ez nem megy! Nem tudok így élni. Beszéltem vele erről és mindig azt mondja, hogy összeszedi magát megváltozik, olyan lesz mint régen.
2010. szept. 29. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem igyekezett megváltozni,tenni azért hogy ne legyen ilyen veled,akkor hagyni kell a fenébe! Ez idővel még rosszabb lesz,hisz már most is gyanusítgat,ellenőriz téged. Így nem lehet együtt élni.
2010. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy nem tudsz együtt élni egy ilyen emberrel, én sem tudnék. Abban is kételkedem, hogy meg tud változni. Azért ez nem az a kategória, hogy a levetett zokniját a szoba közepén hagyja... Ha azt írod, hogy akkor vagy jól, ha nincs otthon, akkor ez már régen nem működik sajnos.
2010. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gyanúsítgatással még csak csak. Az önimádatával már kevésbé.
2010. szept. 29. 10:15
 4/7 A kérdező kommentje:
A zoknit is a szoba közepén hagyja!! természetes, hogy majd én elrendezem. Mint mindent.
2010. szept. 29. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is ilyenné vált, amikor megkapott egy felsővezetői állást. Ő lett az atyaúristen.

Én meg, ahogy te is írtad, árnyék lettem, egy "kellék" a hivatalos vacsorákon, stb.

Tűrtem jó sokáig, aztán már annyira elszállt, hogy elkezdett sportot űzni abból, hogy bármelyik nőt megszerezheti.

Elhagytam.

2010. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a kérdés, hogy tudsz-e ilyen emberrel élni, hanem az, hogy akarsz-e. (Én nem akarnék.)


Hol vagy te ebben a kapcsolatban? A cselédek legalább pénzt kapnak mindezért, te még azt sem.

2010. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedul.En is hasonlo "cipoben jarok", a ferjemmel egy eve vagyunk hazasok, de mar rohadtul nem birom a mindennapi veszekedeseket.Amiota egyutt elunk min kora reggel fekszik,majd atalussza a napot, ejszaka pedig sorozget(3L) meg nezi a sorozatait, vagy chatel a neten.Dolgozni? Minek,hiszen apuci egyszem fia,penzeli meg tudja.Arrol ne is beszeljek,h. nem segit semmit, a babankat aki most 8hos, neha neha kezbe veszi,ennyi.
2010. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!